KÖMMERLING nowym Sponsorem Strategicznym klubu

KÖMMERLING nowym Sponsorem Strategicznym klubu

W sezonie 2022 WTS Sparta Wrocław pojedzie ze wsparciem nowego Sponsora Strategicznego – KÖMMERLING POLSKA. Z marką KÖMMERLING związani jesteśmy od sezonu 2021, ale w nadchodzących rozgrywkach będzie to jeden z największych Sponsorów Klubu.

Jest nam niezwykle miło, że drugi rok z rzędu będziemy mogli kontynuować współpracę z Klubem WTS Sparta Wrocław. Jesteśmy przekonani, że nawet najlepszy produkt, który oferuje marka KÖMMERLING
na rynku okiennym potrzebuje dobrej i wiarygodnej reklamy kreującej pozytywne emocje, a tych w sporcie jakim jest Żużel nie brakuje.
– mówi Krzysztof Eisen, Prezes Zarządu Profine Polska sp. z o.o.Cieszymy się sukcesami Naszych Mistrzów i z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon. Najlepsi dla Najlepszych! – dodaje.

To budujące, że już w drugim roku współpracy KÖMMERLING POLSKA decyduje się na wsparcie Klubu w roli Sponsora Strategicznego. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że przed nami kolejne lata współpracy równie owocnej jak w mistrzowskim sezonie 2021 – podsumowuje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Marka KÖMMERLING oferuje najwyższej jakości systemy okienne oraz drzwiowe z tworzywa sztucznego PCW. Zadowoli każdego, kto szuka zarówno systemowych jak i indywidualnych rozwiązań. Bogaty asortyment, nowoczesne rozwiązania, trwałość, jakość oraz tradycja: KÖMMERLING to systemy najlepsze w swojej klasie!


KÖMMERLING to Twoje okna na przyszłość.

#koemmerlingpolska #twojeoknanaprzyszlosc

Więcej o naszym Sponsorze Strategicznym na: https://www.koemmerling.com/