Kolejny Sponsor Główny pozostaje z WTS Sparta

Kolejny Sponsor Główny pozostaje z WTS Sparta

Firma Dla-Przemyslu.pl przedłużyła umowę o współpracy z Wrocławskim Towarzystwem Sportowym i w sezonie 2021 nadal będzie Sponsorem Głównym żużlowców Betard Sparty.

Dla-Przemyslu to kolejna firma, na której wsparcie mogą liczyć przedstawiciele WTS. W żużel zaangażowała się stosunkowo niedawno – w 2018 roku. – Już wtedy czuliśmy, że to będzie dobry ruch i dobra inwestycja w naszą firmę. Fakt, że jesteśmy Sponsorem klubu, wpłynął na lepszą rozpoznawalność marki, a to przekłada się na większą liczbę Klientów, rozwój i kolejne inwestycje – powiedział Bartosz Sikora, właściciel firmy Dla-Przemyslu.pl.

Przez ostatnie sezony bardzo szybko zauważyliśmy wymierne korzyści współpracy z WTS. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, żeby związać się z klubem na kolejny rok. Tym bardziej, że jesteśmy wielkimi fanami żużla, a mecze na Stadionie Olimpijskim zawsze dostarczają niezapomnianych emocji – dodała Aleksandra Zdanowicz, współwłaścicielka marki Dla-Przemyslu.pl.

Z podpisania nowej umowy ze Sponsorem Głównym cieszy się Andrzej Rusko, Prezes WTS. – Każda taka współpraca to dla nas wielka satysfakcja, tak samo jest i tym razem. Jestem szczęśliwy, że firma Dla-Przemyslu.pl będzie nas wspierać także w sezonie 2021. Liczę, że wspólnie osiągniemy zakładane cele, a żużlowcy dadzą nam wiele radości – powiedział Andrzej Rusko.

Dla-Przemyslu.pl na co dzień dostarcza swoim klientom odbojnice przemysłowe stalowe oraz gumowe, nietłukące lustra magazynowe, drogowe, systemy wygrodzeń m.in. słupki z taśmami, bariery harmonijkowe, progi kablowe i blokady parkingowe, elementy oznakowania powierzchni oraz ręczne urządzenia do znakowania linii na parkingach, czy w zakładach przemysłowych.

Zachęcamy do zapoznania się ofertą naszego Sponsora pod adresem www.dla-przemyslu.pl.