KDK Group pozostaje Sponsorem WTS Sparty Wrocław

KDK Group pozostaje Sponsorem WTS Sparty Wrocław

KDK Group sp. z o. o. to kolejne firma, na którą WTS Sparta Wrocław może liczyć w 2020 roku. Właśnie podpisano umowę o przedłużeniu współpracy na kolejny sezon.

Cieszę się, że nasz klub jest wartościowym partnerem dla firmy KDK. Nie mam wątpliwości, że dzięki naszej współpracy KDK osiągnie swoje cele wizerunkowe i biznesowe. Od dłuższego czasu budujemy szerokie grono zaufanych sponsorów, dzięki którym WTS Sparta Wrocław ma stabilną sytuację. Zapraszamy do nas kolejne firmy – stwierdził Andrzej Rusko, prezes WTS.

W WTS Sparcie Wrocław odnaleźliśmy profesjonalnego partnera biznesowego. Nie traktujemy sponsoringu wyłączenie jedynie jako wydawanie pieniędzy, za które nic nie dostajemy w zamian. Podobne wartości wyznają przedstawiciele WTS-u. Konsekwentnie kreujemy pozytywy wizerunek firmy, dlatego cieszę się na kolejny rok współpracy – powiedział z kolei Daniel Korzeniowski, właściciel KDK Group.

KDK zajmuje się dystrybucją odzieży, obuwia oraz akcesoriów BHP. Jest jedynym przedstawicielem skandynawskich marek produktów BHP, takich jak Björnkläder, Gesto, Univern oraz Balance na rynku polskim. Te marki cechuje wysoka jakość oraz komfort w pracy czy nawet w życiu codziennym. Z pełną ofertą firmy można się zapoznać na stronie www.kdkgroup.pl