Immergas w teamie Macieja Janowskiego

Immergas w teamie Macieja Janowskiego

Immergas Polska, producent pomp ciepła, kotłów gazowych i nowoczesnych systemów grzewczych, dołącza do #Teamjanowski. Marka będzie wpierała Macieja Janowskiego w sportowych zmaganiach w nadchodzącym cyklu Grand Prix.
Nasza przygoda ze speedwayem rozpoczęła się w 2020 roku poprzez współpracę z wrocławskim klubem żużlowym WTS Sparta. Kiedy weszliśmy pierwszy raz na mecz nie przypuszczaliśmy, że ta dyscyplina stanie się tak bliska naszemu sercu. Mimo trudności związanych z pandemią nie zabrakło emocji, rywalizacji i ogromnej determinacji zawodników w dążeniu do wyznaczonego celu – mówi Maciej Czop, Prezes Zarządu Immergas Polska. – Często podkreślam, że wierzymy w siłę i moc pasji, pracy zespołowej, dążenie do realizacji marzeń. Dlatego indywidualne wsparcie niezwykle utalentowanego Macieja Janowskiego jest naturalnym rozwinięciem naszych działań i dowodem na to, że żużel znalazł ważne miejsce nie tylko w naszych działaniach marketingowych. – podsumowuje Maciej Czop.

Logo Immergas będzie widoczne na kevlarze oraz motocyklu wrocławianina podczas zawodów indywidualnych na żużlu w cyklu Grand Prix, przy okazji startów w szwedzkiej Elitserien oraz Reprezentacji Polski na żużlu.
Bardzo mi miło, że w tym sezonie do naszego Teamu dołączył nowy partner. Wierzę, że nasza współpraca będzie bardzo emocjonująca i pełna pozytywnej, speedwayowej energii. Nadrzędny cel na ten rok to oczywiście Indywidualne Mistrzostwo Świata i do tego będziemy wspólnie dążyć z całym zespołem, a wsparcie ze strony firmy Immergas przybliży nasz team do upragnionego celu. Cieszę się, że jesteśmy razem na pokładzie – komentuje współpracę Maciej Janowski.

***
Immergas jest częścią międzynarodowej grupy Immerfin, działającej w branży grzewczej od ponad 55 lat. Polski oddział Immergas powstał 25 lat temu i dziś jest jedną z wiodących marek dostarczających nowoczesne rozwiązania grzewcze. Podstawowa oferta firmy – gazowe kotły kondensacyjne – skierowana jest do inwestorów indywidualnych z rozwiązaniami dla mieszkań i domów. Immergas dynamicznie rozwija ofertę pomp ciepła typu monoblock i split, paneli fotowoltaicznych, klimakonwektorów, a także ekologicznych urządzeń hybrydowych, będących połączeniem kotła kondensacyjnego i pompy ciepła. Ważnym ogniwem spółki jest segment oferty obiektowej, z ofertą kotłów o średniej i dużej mocy od 80 do 900 KW, pozwalających na tworzenie systemów kaskadowych pokrywających zapotrzebowanie obiektów komercyjnych, deweloperskich i użyteczności publicznej. Firma oferuje kompleksową obsługę inwestycji na każdym jej etapie – od koncepcji, przygotowywania projektu, aż po realizację.