Goja przedłuża umowę z WTS

Goja przedłuża umowę z WTS

Hurtownia Materiałów Budowlanych „Goja” pozostaje Sponsorem WTS Sparty Wrocław na sezon 2019. Przed nami drugi rok współpracy.

Współpraca z WTS Spartą Wrocław w minionym sezonie przyniosła nam dużo satysfakcji. Sezon 2019 będzie dla nas drugim w roli Sponsora Klubu WTS Sparta Wrocław i mamy nadzieję wspólnie zrealizować nasze cele sportowe i biznesowe – mówi Grzegorz Obara, właściciel firmy Goja.

Pierwszy rok współpracy z nowym Sponsorem to zawsze dla nas test i duże wyzwanie. Często to właśnie na tym etapie ostatecznie przekonujemy naszego Partnera o tym, że warto współpracować z naszym klubem. Cieszę się, że po raz kolejny WTS Sparta Wrocław zdaje ten test, czego potwierdzeniem jest przedłużenie umowy z firmą Goja. – dodaje Prezes WTS Andrzej Rusko.

Hurtownia Materiałów Budowlanych Goja, podobnie jak w minionym sezonie, będzie Sponsorem Biegu nr 13.

Firma GOJA zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych począwszy od fundamentów i kończąc po sam dach. Profesjonalna i fachowa obsługa, własny tabor transportowy pozwala na realizacje każdego zamówienia. Hurtownia znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Sołtysowickiej 25b. Więcej na www.hbgoja.pl