GOJA POZOSTAJE Z KLUBEM!

GOJA POZOSTAJE Z KLUBEM!

Wrocławska hurtownia materiałów budowlanych GOJA kontynuuje współpracę z WTS Spartą Wrocław i w sezonie 2023 nadal będzie sponsorem Klubu. Przed nami szósty rok kooperacji. 

– Nieprzerwanie od pięciu lat jesteśmy zaangażowani w sponsoring Klubu. To wynik zamiłowania do dyscypliny, ale również rozwoju naszej firmy. Na przestrzeni lat korzyści są dla nas widoczne gołym okiem, dodatkowo dochodzi do tego czysta satysfakcja, zwłaszcza kiedy Klub odnosi sukcesy – komentuje Grzegorz Obara, właściciel firmy Goja.

– Hurtownia Goja to solidny partner w biznesie, na którym można polegać. Niech świadczy o tym wieloletni okres wsparcia, ale również zwiększenie swojego zaangażowania na przestrzeni lat. Działamy w symbiozie i wzajemnie korzystamy ze swoich zasobów. Właśnie tak rozumiem udaną współpracę biznesową – dodaje Prezes WTS, Andrzej Rusko.

Hurtownia GOJA zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych począwszy od fundamentów i kończąc po sam dach. Profesjonalna i fachowa obsługa, własny tabor transportowy pozwala na realizacje każdego zamówienia. Więcej o firmie oraz ofercie znają Państwo na stronie: www.hbgoja.pl