Goja pozostaje w mistrzowskiej drużynie

Goja pozostaje w mistrzowskiej drużynie

Hurtownia materiałów budowlanych Goja w sezonie 2022 nadal będzie sponsorem żużlowców Betard Sparty Wrocław. Co więcej, właściciele firmy postanowili zwiększyć swoje zaangażowanie finansowe we wsparcie mistrzów Polski. Dziękujemy za zaufanie!

Firma Goja dołączyła do partnerów biznesowych WTS przed sezonem 2018. Tak się składa, że od tego czasu żużlowcy z Wrocławia nie schodzą z podium PGE Ekstraligi, a w poprzednim sezonie sięgnęli szczytu – zdobyli mistrzostwo Polski.

Radość z tego sukcesu była ogromna. Nam, sponsorom klubu, złoty medal przysporzył nie mniejszej satysfakcji niż zawodnikom, trenerom i właścicielom. Czujemy się częścią klubu, nasze relacje biznesowe układają się doskonale – powiedział Grzegorz Obara, właściciel hurtowi Goja.

Goja przez ostatnie sezony wspierała klub będąc sponsorem biegu podczas meczów PGE Ekstraligi rozgrywanych na Stadionie Olimpijskim. W 2022 roku firma awansuje w hierarchii partnerów, stając się Sponsorem Głównym klubu.

To dla nas dużo znaczy – stwierdził Andrzej Rusko, Prezes WTS. – Przedłużenie umów z dotychczasowymi sponsorami zawsze nas cieszy, ale momenty, w których firmy zwiększają swoje zaangażowanie, są szczególnie ważne. Mam nadzieję, że sukces sportowy żużlowców w jeszcze większym stopniu zwiększy sukces biznesowy naszego klubu – dodał Prezes WTS.

Firma Goja zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych, począwszy od fundamentów i kończąc po sam dach. Profesjonalna i fachowa obsługa, własny tabor transportowy pozwala na realizację każdego zamówienia. Hurtownia znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Sołtysowickiej 25b. Więcej na www.hbgoja.pl.