FIT-OIL NOWYM SPONSOREM BETARD SPARTY WROCŁAW!

FIT-OIL NOWYM SPONSOREM BETARD SPARTY WROCŁAW!

Fit-Oil to rodzinna firma, która jest producentem zdrowych spożywczych olejów tłoczonych na zimno.

Poprzez nowoczesne zaplecze technologiczne oraz wysokogatunkowy surowiec firma jest w stanie dostarczyć klientom pełnowartościowy i w pełni naturalny produkt. Przez kilka lat funkcjonowania przedsiębiorstwo wypracowało sprawdzone metody tłoczenia na zimno, które pozwalają na wydobycie z nasion tego, co najcenniejsze – właściwości prozdrowotnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Fit-Oil poszerzył ofertę o produkty takie jak pasty orzechowe oraz wyroby rzemieślnicze importowane z Hiszpanii, które urozmaicają ich potrawy poprzez unikatowe smaki konfitur, miodów, czekolad a także certyfikowanych oliw z oliwek jakości premium.

– Żużel zagościł w Naszych sercach przypadkiem ale skradł je w 100 procentach. Z niecierpliwością wyczekujemy na start sezonu i cieszymy się na współpracę z klubem – to wypowiedź właścicieli Angeliki i Łukasza Kuboń.

– Miło nam powitać firmę Fit-Oil w gronie sponsorów WTS Sparty Wrocław. Często podkreślamy jak cenni są dla nas wieloletni partnerzy, ale przecież każda, długofalowa współpraca miała swój początek. Mam nadzieję, że przypadku Fit-Oil będzie podobnie i że właśnie rozpoczęła się nasza wspólna podróż na wiele sezonów – dodaje Andrzej Rusko, prezes WTS.

Firma tworzy na specjalne zamówienia wyjątkowe zestawy prezentowe. Specjalizuje się w realizacji zarówno kompozycji indywidualnych jak i większych zamówień dla pracowników firm i urzędów oraz partnerów biznesowych.

Pełną ofertę naszego nowego sponsora znajdą Państwo na TUTAJ.