Firma Matkowski Sponsorem WTS Sparta

Firma Matkowski Sponsorem WTS Sparta

Wrocławskie Towarzystwo Sportowe Sparta pozyskało kolejnego partnera biznesowego – firmę Matkowski, działającą na rynku budownictwa od 25 lat. Witamy na pokładzie!

Mam dużą satysfakcję, że nasz klub cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem partnerów i możemy ogłosić pozyskanie nowego Sponsora. Mam nadzieję, że to początek wieloletniej współpracy, która przyniesie wymierne korzyści dla obu stron – powiedział Andrzej Rusko, Prezes WTS, po podpisaniu umowy.

WTS Sparta to bardzo dobrze rozpoznawalna marka wśród naszych pracowników i klientów. Wielu z nich jest kibicami, którzy często odwiedzają Stadion Olimpijski przy okazji meczów PGE Ekstraligi. Nie mam wątpliwości, że dzięki współpracy z Klubem uda nam się zwiększyć grono potencjalnych odbiorców naszych usług, a jednocześnie kreować pozytywny wizerunek naszej firmy – stwierdził z kolei Stanisław Matkowski, właściciel firmy Matkowski.

Matkowski to rodzinna firma z tradycjami. Specjalizuje się w wewnętrznych instalacjach grzewczych, sanitarnych, odnawialnych źródłach energii oraz rekuperacji. Wykonuje kompleksowo instalacje w budynkach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, budynkach użyteczności publicznej i przemyśle. Wykwalifikowana kadra, wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość usług zapewnia bezpieczeństwo i komfort klientów.

Więcej informacji o nowym Sponsorze WTS Sparta można znaleźć na www.matkowski.com.pl.