ESV S.A. ponownie doda energii wrocławskim żużlowcom

ESV S.A. ponownie doda energii wrocławskim żużlowcom

Grupa kapitałowa ESV w sezonie 2024 pozostaje Sponsorem Premium WTS Sparty Wrocław. To już czwarty sezon, w którym możemy liczyć na wsparcie naszego Partnera.

– Od kilku lat wspieramy WTS Spartę w meczach Ekstraligi i U24. Dlaczego? Bo jest tu energia – mamy świetny zespół żużlowców, jesteśmy w światowej lidze i jest to pasjonujący sport. W szeregach ESV są osoby, które od lat nie opuściły ani jednego meczu na naszym stadionie. Wszyscy trzymamy kciuki za naszych sportowców. I tak już kolejny rok! – mówi Sławomir Nowicki – prezes ESV S.A.

– Współpraca z grupą ESV zdecydowanie dodała nam mnóstwo energii w ostatnich trzech sezonach. W tym roku, po raz kolejny na wsparcie naszego Partnera może liczyć nie tylko pierwsza drużyna, ale także akademia i młodzi żużlowcy rywalizujący w kategoriach juniorskich – podsumowuje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

ESV to to spółka energetyczna działająca na terenie całej Polski. W tym roku obchodzi 30-lecie swojej działalności. Od tylu lat zasila energią elektryczną swoich klientów w centrach handlowych i biznesowych oraz w przemyśle. Wspiera lokalne gminy w procesie transformacji energetycznej.