ENTRACK pozostaje sponsorem WTS Sparty Wrocław

ENTRACK pozostaje sponsorem WTS Sparty Wrocław

Firma Entrack-Pol Sp. z o.o. w sezonie 2022 nadal będzie sponsorować żużlowców Betard Sparty Wrocław. Właśnie podpisano umowę o przedłużeniu współpracy, która trwa od 2017 roku.

Entrack będzie Sponsorem Głównym mistrzów Polski, ale warto podkreślić, że firma zwiększyła swoje zaangażowanie finansowe w porównaniu z poprzednim sezonem.

Nie mieliśmy wyjścia, skoro zawodnicy spisali się jeszcze lepiej i zdobyli mistrzostwo Polski – żartuje Krzysztof Kubasiak, Prezes Entrack-Pol Sp. z o.o. i dodaje: – Sponsorowanie WTS to duży splendor. Wrocławianie żyją żużlem, na mecze przychodzi mnóstwo kibiców, a transmisje telewizyjne ze spotkań Betard Sparty są najchętniej oglądane w całym kraju. Dzięki współpracy z klubem możemy zwiększyć rozpoznawalność naszej marki.

W sezonie 2022 logo firmy Entrack nadal będzie eksponowane m.in. na kevlarach zawodników Betard Sparty startujących w PGE Ekstralidze oraz w przestrzeni Stadionu Olimpijskiego.

Bardzo się cieszę się, że podpisaliśmy nową umowę i dziękuję za zaufanie firmie Entrack. Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele lat owocnej współpracy, a jednocześnie wiele lat sukcesów naszej drużyny – stwierdził Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Entrack to firma z przeszło 40-letnią historią i doświadczeniem. Jest jednym z największych w Europie dostawców części zamiennych do maszyn budowlanych. Firmę wyróżnia szeroka gama własnych produktów pod markami NTP – elementy podwoziowe, NWP – elementy ścieralne łyżek i MITO – osprzęt do maszyn budowlanych.