Electofun nowym Partnerem WTS Sparty

Electofun nowym Partnerem WTS Sparty

Do grona sponsorów Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego w sezonie 2022 dołącza Firma Frelin sp. z o.o. właściciel marki Electofun. W sezonie 2022 logo marki Electofun znajdzie się m.in. na płycie boiska, w programie zawodów, na bandach, w spotach emitowanych na ekranie stadionu.

Marka Electofun to dynamicznie rozwijająca się sieć sprzedaży rowerów elektrycznych i hulajnóg, posiadająca 7 salonów firmowych położonych w największych miastach Polski, oraz popularny sklep internetowy www.electofun.pl
Electofun to bardzo prężnie rozwijająca się sieć salonów z elektrycznymi rowerami i hulajnogami również na prąd. Marka powstała we Wrocławiu w 2016 roku. Obecnie to uznany w branży ekspert, doceniany przez entuzjastów elektromobilności.

Cieszymy się z możliwości współpracy z WTS SPARTĄ WROCŁAW, drużyny, która wraz z kibicami motywuje nas do podnoszenia poprzeczki coraz wyżej – mówi Tomasz Łabno, Prezes spółki Frelin.

Salony Electofun z mocnym sklepem internetowy www.electofun.pl to odpowiedź na potrzeby rynku, który oczekuje kompetencji, produktów i doradztwa na najwyższym poziomie. Najważniejsi są ludzie, dbamy o to, żeby klienci kupowali dobrze, a pracownicy cieszyli się pracą. Satysfakcja klientów i możliwość dzielenia się pasją do elektryków, stwarza nam wyjątkową przestrzeń rynkową. Współpraca z WTS Spartą Wrocław, jest ważna dla całej firmy, wierzymy, że razem uda nam się zrealizować założone cele marketingowe – mówi Dawid Chaber, Dyrektor sprzedaży marki Electofun.

Bardzo cieszymy się z kolejnego znaczącego transferu do naszej niezawodnej drużyny Partnerów i Sponsorów. Podobnie jak nasi nowi Partnerzy, mam nadzieję, że to początek kolejnej dla nas wieloletniej współpracy, na której korzystają obie strony – podsumowuje Andrzej Rusko, Prezes WTS.