Eco dla Biznesu przedłuża współpracę z Klubem

Eco dla Biznesu przedłuża współpracę z Klubem

Eco dla Biznesu, firma zapewniająca profesjonalne doradztwo energetyczne dla biznesu, w sezonie 2024 nadal będzie wspierać Klub w roli Sponsora Premium. Przed nami już czwarty sezon współpracy.

– „Energia i Gaz napędza biznes … bez hamulców”. Napędzamy biznesy polskich przedsiębiorców optymalnymi produktami energetycznymi. Dzięki naszemu doświadczeniu w doradztwie energetycznym, razem z właścicielami firm dojeżdżamy wspólnie do mety ciesząc się z ich zwycięstwa nad konkurencją oraz szansą na dalszy rozwój. Naszymi innowacyjnymi a zarazem prostymi i przejrzystymi ofertami pomogliśmy już ponad 15 tysiącom firm w Polsce w tym wielu, które związane są bezpośrednio ze sponsoringiem żużla w Polsce. – mówi Bartłomiej Olkowski, wspólnik w firmie Eco dla Biznesu.

– „Biznes, to sztuka inwestowania energii, czasu i pieniędzy”. Znamy się na tym! Wiemy, ile energii potrzeba, aby odnieść sukces! Dlatego dziś dzielimy się nią, w kolejnym naszym sezonie żużlowym z zawodnikami i kibicami WTS Sparty Wrocław. Jesteśmy dumni, szczęśliwi, że nasz sukces biznesowy przenosi się również na sukcesy sportowe naszego wrocławskiego diamentu żużla. To ogromna satysfakcja być wśród ludzi, którzy nie tylko kochają żużel, poświęcili mu swoje życie, ale również stracili dla niego głowę. To miejsce fantastycznych, interesujących ludzi z pasją do żużla. A żużel stał się ich sposobem na życie. Jesteśmy przekonani, a nawet wiemy, że ten sezon będzie sezonem wrocławskich Spartan. To będzie sezon wielu pozytywnych emocji, zaskoczeń, zachwytów, niedowierzań a ponad wszystko radości z tego, co będzie się żużlowało w walce o tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2024. Nasze przeczucie i intuicja podpowiada, że finał sezonu będzie nasz – mówi Rafał Kożuch, wspólnik w firmie Eco dla Biznesu.

Z ogromną satysfakcją po raz kolejny przedłużamy umowę z firmą Eco dla Biznesu. To nie tylko bardzo ważny partner dla klubu, ale też grupa świetnych ludzi zakręconych na punkcie speedwaya i wrocławskiej WTS Sparty. Cieszymy się, że przed nami kolejny sezon współpracy, który mam nadzieje przyniesie także kolejne sukcesy biznesowe i sportowe – podsumowuje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Eco dla Biznesu specjalizuje się w doradztwie energetycznym od blisko 15 lat. W portfolio usług naszego Sponsora Premium znajdą Państwo doradztwo w zakresie produktów: obniżenia cen zakupu energii i gazu, właściwego doboru i instalacji fotowoltaiki z jednoczesnym odkupem nadwyżki energii, dostarczenia gwarancji 100% zielonej energii oraz gotowości do obniżenia mocy DSR. Więcej na: www.ecodlabiznesu.pl