Czy Tai pojedzie z Lesznem?

Kibice Betardu Sparty Wrocław zadają sobie z pewnością pytanie, czy Tai Woffinden pojedzie w barwach naszej drużyny w niedzielnym meczu przeciwko Fogo Unii Leszno na Stadionie Olimpijskim. Spotkanie jest niezwykle ważne, a “Tajski” wciąż zmaga się z kontuzją obojczyka.

Odpowiedź na to pytanie nie jest jeszcze znana. Woffinden wylądował dzisiaj we Wrocławiu, skąd udał się do Gorzowa Wlkp. na trening poprzedzający sobotnie Grand Prix Polski, w którym Brytyjczyk pomimo urazu bardzo chciał wziąć udział. Trening w Gorzowie rozpocznie się o godz. 17.00 i to po nim “Tajski” zdecyduje, czy czuje się na siłach, aby pojechać w Grand Prix oraz w niedzielnym meczu Betardu Sparty.

Tai od dwóch tygodni nie siedział na motocyklu i nadal nie czuje się w pełni sprawny, ale jeśli tor będzie twardy być może spróbuje pojechać w turnieju – mówi menedżer i mechanik Taia, Jacek Trojanowski. Jak natomiast przedstawia się sprawa co do występu w meczu przeciwko Unii? – Łatwiej będzie nam pojechać w niedzielę we Wrocławiu niż w sobotę w Gorzowie. Będziemy u siebie, na dobrze znanym na torze i ze sprawdzonymi już ustawieniami. Najbardziej optymistyczna wersja zakłada start w obu zawodach – kończy Jacek Trojanowski.