Bissole Business Travel Sponsorem Premium Sparty Wrocław!

Bissole Business Travel Sponsorem Premium Sparty Wrocław!

Wrocławskie biuro podróży Bissole zostało Sponsorem Premium naszego Klubu na sezon 2023 I 2024. 

Bissole Business Travel to firma istniejąca od 2005 roku i specjalizująca się w obsłudze podróży służbowych oraz organizacji wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych dla firm. Świadczy także wszystkie usługi dla osób indywidualnych, od biletów lotniczych, rezerwacji hotelowych, przez wczasy najlepszych touroperatorów, po nieszablonowe podróże „szyte na miarę”. Doświadczony i profesjonalny zespół Bissole zawsze służy wsparciem i pomocą w każdej sytuacji swoim Klientom. 

– Z wielką radością i podekscytowaniem dołączyliśmy do grona kilkudziesięciu firm sponsorujących WTS Spartę Wrocław. Od jakiegoś czasu myśleliśmy o wsparciu wrocławskiego sportu i nagle pojawiła Sparta, która przekonała nas swoim zaangażowaniem, pozytywnym nastawieniem i czystą radością z żużla. Zaraz też okazało się, że wśród naszych pracowników i klientów jest bardzo wielu zagorzałych fanów żużla więc wiemy, że jesteśmy w najlepszym miejscu! To dla nas możliwość nie tylko wsparcia klubu, ale także nawiązania wielu znajomości biznesowych, tym bardziej, że jesteśmy jedynym biurem podróży wśród Sponsorów. Mamy nadzieję, że będzie to świetny sezon dla Sparty i dla nas  – mówi Izabela Nawrat, prezes Bissole.

– Witamy firmę Bissole w rodzinie WTS-u. Widzimy, że zakres branż, w których działają nasi sponsorzy, jest coraz szerszy. Cieszy nas, że partnerzy dostrzegają atrakcyjność naszej oferty i potrafią wyciągać korzyści ze współpracy z klubem. Dziś ruszamy we wspólną podróż, mamy nadzieję, że długą i owocną – dodaje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Pełna oferta Bissole dostępna jest na stronie www.bissole.pl Zapraszamy serdecznie we wszystkich sprawach związanych z podróżami!