Bilety na Falubaz w sprzedaży!

Przed zaplanowanym na 20 sierpnia meczem z drużyną z Zielonej Góry, przedstawiamy krótki poradnik dotyczący tego jak i gdzie kupować bilety na Nowy Olimpijski. Przypominamy, że bilety są już numerowane i możecie wybrać swoje ulubione miejsce na stadionie.

Bilety można już nabywać przez stronę internetową stadionowego systemu dostępu. Strona jest dostępna pod łatwym do zapamiętania adresem bilety.wts.pl. Zakup tą drogą nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami manipulacyjnymi. Bilety nabywać można w formie elektronicznej karty kibica lub tradycyjnie: wydrukować bilety w domu i z wydrukami pojawić się na stadionie w dniu meczu. Gorąco zachęcamy do kupowania biletów w przedsprzedaży internetowej. Nie tylko pozwala to na wybranie swojego ulubionego miejsca i daje pewność, że biletów nie zabraknie, ale jest również tańsze niż zakup biletów w dniu meczu.

Kibice którzy na stronie bilety.wts.pl wybiorą kartę kibica, do godziny 23:30 17 sierpnia 2017 (tj. czwartek) mogą zgłosić się po odbiór karty z dowodem osobistym do kas na Stadionie Olimpijskim w sobotę i niedzielę od godziny 10. Po odbiór kart zapraszamy bez kolejki do kasy nr 1.

Kibice, którzy zakupią bilety na stronie bilety.wts.pl proszeni są o wydruk biletów niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty.

Bilety przez Internet wciąż nabywać można także w serwisie KupBilet. Zakup poprzez zewnętrzny system może jednak wiązać się z naliczeniem dodatkowych opłat.

Przedsprzedaż biletów prowadzona jest także w punktach stacjonarnych. Tradycyjnie, bilety nabyć można w Solpolu 2 przy ulicy Świdnickiej 18, a także w punktach STS i salonach Empik w całej Polsce.

Przedsprzedaż internetowa: bilety.wts.pl

Punkty stacjonarne we Wrocławiu:

– Sklep papierniczy, SolPol 2 poziom -1, ul. Świdnicka 18 
– STS, ul. Kromera 23c 
– STS, Rynek-Ratusz 16/19 1a 
– STS, ul. Piłsudskiego 110/1u 
– STS, ul. Szybowcowa 6 
– STS, al. Jedności Narodowej 42/44 
– STS, ul. Szwedzka 13b 
– STS, ul. Szczytnicka 54 
– STS, ul. Krynicka 1/6a 
– Empik, Galeria Bielany, ul. Czekoladowa 9 
– Empik, Futura Park, ul. Graniczna 2a 
– Empik, Magnolia Park, ul. Legnicka 60 
– Empik, Pasaż Grunwaldzki, pl. Grunwaldzki 22 
– Empik, Renoma, ul. Świdnicka 40 
– Empik, Rynek, Rynek 50 
– Empik, CH Borek, ul. Hallera 52 
– Empik, Dworzec Główny PKP, ul. Piłsudskiego 105 
– Travel.pl, ul. Braniborska 14

Bilety dostępne w punktach STS i salonach Empik w całym kraju. Pełna lista punktów: Tutaj!

Kibiców Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra, którzy na stadion wybierają się wyposażeni w barwy klubowe, zapraszamy wyłącznie do sektora „gość”. Bilety na sektor gość dostępne poprzez klub z Zielonej Góry.

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem do systemu bilety.wts.pl prosimy o przesłanie maila na adres bilety@wts.pl z danymi oraz krótkim opisem problemu.