BECKHOFF NA KOLEJNY ROK Z WTS

BECKHOFF NA KOLEJNY ROK Z WTS

Firma Beckhoff w ramach umowy podpisanej przed poprzednim sezonem, kontynuuje sponsoring Klubu, ale rozszerza współpracę. Oprócz bycia Sponsorem Premium, Beckhoff został również sponsorem tytularnym drużyny U24! Zespół będzie występować pod nazwą „U24 BECKHOFF SPARTA WROCŁAW”.

Komentuje Zbigniew Piątek, prezes Beckhoff Automation Polskażużel, podobnie jak wiele lat temu automatyka, stał się moją pasją. Uwielbiamy, wraz małżonką, być na Olimpijskim i czuć tę atmosferę – pełne trybuny, ryk silników, zapach metanolu, adrenalinę – to potrafi uzależnić i wzbudza niesamowite emocje. W tym roku nadal będziemy Sponsorem Premium, ale wspomożemy również młodych żużlowców. Możliwość wsparcia finansowego i mentalnego młodzieży oraz dawanie poczucia, że ktoś w nich wierzy, to dla nas ogromna wartość.

Zeszłoroczna umowa sponsorska z Beckhoff Automation Polska obejmowała również ten sezon, jednak w tym roku firma zdecydowała się dodatkowo na mocne wsparcie naszej drużyny młodzieżowej U24. Nasza współpraca się rozszerza, co jest wyjątkowo budujące, zwłaszcza w kontekście rozwoju młodych zawodników. Widać, że firma Beckhoff Automation Polska patrzy perspektywicznie na żużel, co napawa nas wielkim optymizmem. Wierzę, że dzięki wsparciu będziemy rozwijać się jeszcze szybciej – dodaj Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Beckhoff Automation to firma, która od ponad 40 lat dostarcza najbardziej innowacyjne i niezawodne rozwiązania dla branży automatyki. Realizuje otwarte systemy automatyzacji w oparciu o technikę sterowania bazującą na komputerach PC. Asortyment produktów obejmuje dziedziny od przemysłowych komputerów PC, komponentów urządzeń I/O, podzespołów techniki napędowej po oprogramowanie do automatyzacji.

Więcej informacji na temat sponsora żużlowców WTS Sparty Wrocław można znaleźć na www.beckhoff.pl.