Baumatech ósmy rok z rzędu sponsorem WTS Sparty!

Baumatech ósmy rok z rzędu sponsorem WTS Sparty!

Wraz z początkiem Nowego Roku miło nam poinformować, że firma Baumatech nadal będzie wspierać WTS Spartę Wrocław, ponownie w roli Sponsora Głównego.

Przez 7 ostatnich sezonów firma Baumatech udowodniła, że jest związana z wartościami takimi jak determinacja, uczciwa rywalizacja i podtrzymywanie ducha zespołowego, dlatego w roku 2024 z chęcią przyjęła rolę Sponsora Głównego, zwiększając tym samym nakład finansowy na rozwój drużyny.

To dla nas przyjemność, być częścią drużyny – mówi Rafał Kawczak, Prezes Zarządu Baumatech Sp. z o.o.Te 7 lat spędzonych razem uważam za korzystne dla obu stron, a po odniesionych sukcesach w ostatnim sezonie jestem dobrej myśli co do kolejnego.

Nasza wieloletnia już współpraca od początku przebiega wzorowo, dlatego bardzo się cieszę, że Baumatech pozostaje z nami. To, że nasz sponsor zwiększa zaangażowanie finansowe jest dla nas wyrazem zadowolenia z kooperacji, ale jednocześnie naszym motywatorem do wytężonej pracy – komentuje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Firma Baumatech została założona w 2005 roku we Wrocławiu i od tego czasu oferuje zakres usług jako wykonawca generalny obiektów budowlanych wraz z doradztwem technicznym i formalnym, na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Firma znana jest z niezawodności, nie tylko w roli sponsora, ale również w swojej branży, z nowym prezesem na czele, który dba o podtrzymanie renomy i dalszy rozwój firmy. Więcej informacji o działalności znajdziecie państwo na stronie www.baumatech.pl