Baumatech nadal w drużynie mistrzów Polski

Baumatech nadal w drużynie mistrzów Polski

Firma Baumatech przedłużyła umowę o współpracy z WTS Spartą Wrocław i w sezonie 2022 nadal będzie wspierać żużlowych mistrzów Polski. Co więcej, Sponsor Główny klubu zwiększył swoje zaangażowanie finansowe.

To będzie już szósty rok współpracy obu podmiotów. – Poprzedni był wyjątkowy, bo zdobyliśmy mistrzostwo Polski. To był niesamowity czas, a finałowe spotkanie z Motorem Lublin na długo pozostanie w naszej pamięci. Nie mieliśmy wątpliwości, że warto przedłużyć umowę z WTS – powiedział Piotr Pracowity, Prezes Zarządu Baumatech sp. z o.o.

Baumatech to kolejna firma, które zostaje z nami, a jednocześnie zwiększa swoje zaangażowanie finansowe. Dziękuję za zaufanie. To dla nas niezwykle ważne, aby sukcesowi sportowemu naszego klubu towarzyszył też sukces w wymiarze biznesowym, promocyjnym. Myślę, że przedłużenie umowy z kolejnym sponsorem jest na to najlepszym dowodem – stwierdził Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Wrocławska firma Baumatech oferuje generalne wykonawstwo obiektów budowlanych oraz doradztwo techniczne i formalne na każdym etapie procesu inwestycyjnego branży budowlanej. Firma została założona w 2005 roku. Od tego czas znana jest jako wiarygodny i solidny partner przy realizacji wszelkiego typu inwestycji budowlanych. Pełną ofertę Sponsora Głównego Sparty można znaleźć na stronie www.baumatech.pl.