Aquapark Wrocław rozszerza współpracę z liderami Betard Sparty

Aquapark Wrocław rozszerza współpracę z liderami Betard Sparty

Wrocławski Park Wodny związał się umową z trzema zawodnikami Betard Sparty Wrocław – Maciejem Janowskim, Taiem Woffindenem i Artiomem Łagutą, podpisując z żużlowcami umowę o wzajemnej promocji.

– Cieszymy się, że wrocławski Aquapark będzie ściśle współpracował z trzema wybitnymi zawodnikami, których zmagania możemy śledzić nie tylko w polskiej lidze żużlowej, ale także na arenie międzynarodowej. Cykl Grand Prix śledzi dziesiątki tysięcy kibiców na trybunach oraz setki tysięcy przed telewizorami, dlatego tym bardziej nam miło, że zawodnicy związani z Wrocławiem będą promować nasz park wodny, ale także miasto Wrocław w Europie. Mam nadzieję, że z naszą pomocą, każdy z nich będzie osiągał sukcesy i sięgnie po to najważniejsze trofeum, czyli tytuł Indywidualnego Mistrza Świata – mówi prezes Wrocławskiego Parku Wodnego S.A. Grzegorz Kaliszczak.

Podpisane porozumienie na ekspozycję logotypu Aquaparku przez wrocławskich żużlowców będzie obowiązywało do końca 2021 roku, obejmując wszystkie tegoroczne rundy cyklu Grand Prix. Pierwsze dwudniowe zmagania zaplanowano na 16-17 lipca w Pradze, z kolei trzecia runda cyklu odbędzie się we Wrocławiu (31 lipca).

Logotyp Wrocławskiego Parku Wodnego znajdzie się na motocyklach, kevlarach oraz w parku maszyn trzech zawodników, na co dzień jeżdżących w barwach Betard Sparty Wrocław: Macieja Janowskiego, Taia Woffindena oraz Artioma Łaguty, którzy także w ramach umowy mogą bez przeszkód korzystać z uroków wrocławskiego Aquaparku i odpowiednio przygotować się do nadchodzących meczów.

– Wrocławskie Towarzystwo Sportowe od lat współpracuje w Aquaparkiem Wrocław, a nasi żużlowcy znają ten nowoczesny kompleks doskonale. Oferuje on bowiem nie tylko komfortowy relaks w strefie basenów rekreacyjnych, ale też nowoczesną i profesjonalną strefę fitness i siłownię, basen sportowy czy saunarium. To miejsca, z których zawodnicy Betard Sparty Wrocław bardzo często korzystają, regenerując się po meczach, a także w trakcie przygotowań do sezonu. Z tego powodu Aquapark stał się też naturalnym miejscem spotkań z naszymi kibicami, którzy również są stałymi gośćmi Wrocławskiego Parku Wodnego – mówi Andrzej Rusko, prezes WTS. – Cieszę się, że Aquapark Wrocław stawia na Spartan i teraz chce jeszcze mocniej wspierać naszych trzech liderów – Macieja Janowskiego, Taia Woffindena i Artema Lagutę. W końcu to zawodnicy, którzy nie tylko reprezentują nasz klub i miasto podczas meczów najlepszej żużlowej ligi świata. Są oni też ambasadorami Wrocławia w cyklu Speedway Grand Prix – dodaje Rusko.