Pracownicy Totalizatora Sportowego pokonali milion kilometrów dla dzieci z chorobami nowotworowymi

Pracownicy Totalizatora Sportowego pokonali milion kilometrów dla dzieci z chorobami nowotworowymi

Aż 418 pracowników Totalizatora Sportowego włączyło się do ogólnopolskiej akcji RakReaton organizowanej w ramach Kampanii Złotej Wstążki przez Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Wspólnym wysiłkiem osiągnęli wytyczony cel – pokonali milion kilometrów pieszo, w biegu i na rowerze. Dzięki temu Partnerzy akcji, Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej oraz Grupa Impel, przekażą 100 000 zł na leczenie dzieci chorych na nowotwory.

Dodajmy, że w ramach akcji odbyło się także firmowe wyzwanie „Fundacja LOTTO – RakReaton”.  Dla 5 najbardziej aktywnych zespołów, które wypracowały największą liczbę punktów, Fundacja LOTTO przygotowała nagrody o wartości 3000 zł na realizację wybranych celów charytatywnych, związanych z onkologią dziecięcą. Gratulujemy liderom zwycięskich zespołów: Przemysławowi Staszowi, Izabeli Tomali, Magdalenie Borucie, Marcinowi Karmelowi oraz Dawidowi Kamińskiemu.

W trakcie firmowego wyzwania osiągnęliśmy następujące wyniki:

✅ Liczba zespołów: 30

✅ Łączna liczba zrealizowanych aktywności: 15 436

✅ Łączna liczba punktów: 878 164

✅ Łączna liczba kilometrów: 90 022,2

Totalizator Sportowy dziękuje wszystkim, którzy dołączyli do wyzwania. Gratulujemy pracownikom zaangażowania, aktywności i oczywiście każdego kilometra, który był na wagę złota. Dzięki chęci niesienia pomocy osiągnęliśmy sukces!