Poniżej znajdziesz listę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tu odpowiedzi na Twoje pytanie, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem sekretariat@wts.pl

Dobre pytanie! Zwykle sami tego nie wiemy 🙂 Mecze odwołać mogą: PGE Ekstraliga (w przypadku niekorzystnych prognoz przed meczem) lub sędzia zawodów (gdy pogoda jest zła w dniu meczu). Natychmiast po otrzymaniu informacji o odwołaniu spotkania, publikujemy ją w naszych mediach społecznościowych.

Swój Karnet, zapisany na jednorocznej Karcie Kibica, odbierzesz w dniu meczu w punkcie info obok kas biletowych. Jeśli chcesz odebrać karnet wcześniej – możesz to zrobić na dwa sposoby:

  • Złożyć dowolne zamówienie w sklepie internetowym WTS: www.wts.pl/shop i wpisać w uwagach do zamówienia prośbę o dołączenie do paczki Karnetu/Karnetów. Pamiętaj by podać w uwagach PESELE, dla których zamówione zostały Karnety.
  • Odebrać Karnet w sklepie stacjonarnym (na Stadionie Olimpijskim pomiędzy bramami 6 i 7). Sklep otwarty w środy i piątki w godzinach 14:30 – 16:30.

Bilet może być okazany w formie elektronicznej. Możesz zapisać go w PDF na swoim smartfonie i wyświetlić na bramce wejściowej lub w trakcie kontroli. Pamiętaj jednak o tym, by twoje urządzenie z biletem było naładowane. Twój bilet musi być możliwy do wyświetlenia przez cały czas trwania imprezy.

Biletów i karnetów, zgodnie z regulaminem, nie można zwracać. Jedynym przypadkiem, w którym realizujemy zwroty biletów, jest odwołanie meczu z powodu opadów deszczu. Aby zwrócić bilet zachowaj dowód zakupu. Bilety zakupione stacjonarnie zwracamy w kasach. Bilety zakupione przez internet zwracamy również przez internet.

To proste! Bilet na mecz Betard Sparty Wrocław kupisz bez wychodzenia z domu, przez internet na bilety.wts.pl.

Aktualny cennik biletów znajdziesz zawsze na stronie bilety.wts.pl, na tej samej stronie możesz dokonać zakupu.

O terminie rozpoczęcia sprzedaży biletów zawsze informujemy na naszej stronie www i profilu na facebooku (facebook.com/wtssparta). Śledź nasz profil i stronę by być na bieżąco.

Zgłoś się w dniu najbliższego meczu do punktu info obok kas biletowych na Olimpijskim. Tam wyrobisz duplikat swojego karnetu w cenie 10 zł.

Obecnie prowadzimy sprzedaż na trzy sposoby:

  1. Online pod adresem www.wts.pl/shop
  2. W dniach meczowych na Stadionie Olimpijskim
  3. W sklepie stacjonarnym na Stadionie Olimpijskim (pomiędzy bramami 6 i 7). Sklep czynny w środy i piątki w godzinach 14:30-16:30.