AKME nowym Sponsorem Premium WTS Sparty Wrocław

Wrocławska firma AKME Zdzisław Wiśniewski dołącza do grona Partnerów i Sponsorów WTS Sparty Wrocław. W sezonie 2026 AKME będzie wspierać klub jako Sponsor Premium.
9 mar / 14:03

Wrocławska firma AKME Zdzisław Wiśniewski dołącza do grona Partnerów i Sponsorów WTS Sparty Wrocław. W sezonie 2026 AKME będzie wspierać klub jako Sponsor Premium.

- Rozpoczynamy współpracę z klubem WTS Sparta Wrocław, ponieważ chcemy aktywnie wspierać lokalną społeczność i rozwój sportu w regionie. Żużel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i emocjonujących  dyscyplin sportowych w mieście, dlatego zaangażowanie w ten sport buduje pozytywny wizerunek naszej marki oraz wzmacnia jej lokalną tożsamość - mówi Zdzisław Wiśniewski, Prezes firmy AKME.

- Cieszę się, że grono naszych partnerów zasila kolejna mocna wrocławska marka. To potwierdza, że biznes w naszym regionie widzi ogromny potencjał w inwestycji we wspieraniu sportu żużlowego - dodaje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

AKME Zdzisław Wiśniewski to pierwsza w kraju firma łącząca usługi budowlane z działalnością naukową. Jako jedna z niewielu na rynku może zaoferować swoim klientom inwestorstwo zastępcze oraz kompleksowe działania przy realizacji inwestycji począwszy od badań archeologiczno-architektonicznych po prace rozbiórkowe, ziemne i budowlane. Od 1992r. firma specjalizuje się w prowadzeniu inwestycji w zespołach staromiejskich, które objęte są ochroną konserwatora zabytków.

W oparciu o długoletnie doświadczenie i w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku AKME Zdzisław Wiśniewski z sukcesem realizuje również własne przedsięwzięcia inwestycyjne w sektorze deweloperskim, turystycznym i hotelowym. Dzięki jakości prowadzonych przez siebie usług firma została laureatem licznych nagród m.in.: Godła Teraz Polska, Orła Budownictwa, Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego, Gazel Biznesu oraz Certyfikatu Przedsiębiorstwa Fair Play oraz Liderem Polskiego i Europejskiego Biznesu.

Firma AKME Zdzisław Wiśniewski brała udział w realizacji licznych, złożonych w swym charakterze projektów, a obecnie najważniejszych i rozpoznawalnych inwestycji Wrocławia, takich jak: Narodowe Forum Muzyki, Centrum Handlowe „Wroclavia”, Dom Handlowy „Renoma”, Centrum Handlowe „Magnolia”, Teatr Muzyczny „Capitol”, Kino „Helios”, Stadion Miejski, Biblioteka Archidiecezjalna oraz wiele innych. Ostatnio AKME brała także udział w konsorcjum z firmą PORR przy budowie Ośrodka Narciarstwa Biegowego i Biathlonu w Szklarskiej Porębie - Jakuszycach. Obecnie realizuje prace budowlane Dolnośląskiego Centrum Onkologicznego we Wrocławiu.

 

Autor
Foto
Sponsor tytularny
Sponsorzy strategiczni
Partnerzy i partnerzy techniczni
Sponsorzy premium
Sponsorzy główni
Sponsorzy biegów
Sponsorzy i partnerzy klubu
Partnerzy i media współpracujące
Sponsorzy rozgrywek