Zasady pracy mediów podczas DMPJ (25 i 26 czerwca 2019 r.)

Zasady pracy mediów podczas DMPJ (25 i 26 czerwca 2019 r.)

We wtorek (25 czerwca o godzinie 16:00) oraz w środę (26 czerwca o godzinie 16:00) na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędzie się 11 i 12 runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Poniżej przedstawiamy ważne informacje dot. pracy mediów zainteresowanych obsługą tego wydarzenia.

Data i godzina zawodów: 25.06.2019 roku, godz. 16:00 / 26.06.2019 roku, godz. 16:00.

Miejsce zawodów : Stadion Olimpijski we Wrocławiu.

AKREDYTACJE MEDIA i FOTO:

Dziennikarze i fotoreporterzy posiadający ważne akredytacje stałe na mecze Betard Sparty Wrocław w PGE Ekstralidze będą wpuszczani do stref przeznaczonych dla mediów na podstawie identyfikatorów obowiązujących na meczach PGE Ekstraligi oraz opasek, które należy pobrać z Biura Akredytacji Mediów.

Dziennikarze i fotoreporterzy nie posiadający ważnych akredytacji stałych na mecze Betard Sparty Wrocław w PGE Ekstralidze proszeni są o przesyłanie danych osobowych (imię i nazwisko, redakcja, pesel, w przypadku fotoreportera nr polisy ubezpieczenia) na adres mailowy a.skubis@wts.pl  (termin upływa 25 czerwca o godzinie 10:00).

Dziennikarze i fotoreporterzy będą mogli pracować w parku maszyn przed zawodami  w godzinach 14:30 – 15.15 oraz po meczu zgodnie z decyzją sędziego.

Dla fotoreporterów będzie udostępniona platforma FOTO w strefie bramy maratońskiej oraz sektory D,E,V na trybunie zachodniej (wejście bramą 4). Wymiana fotoreporterów upoważniających do pracy na murawie będzie odbywała się w strefie bramy maratońskiej.

Dodatkowe informacje dotyczące stref pracy dziennikarzy i fotoreporterów (wraz z obowiązującymi ciągami komunikacyjnymi podczas zawodów) przedstawiciele mediów uzyskają w Biurze Akredytacji Mediów.

BIURO AKREDYTACJI MEDIÓW:

Dziennikarzy i fotoreporterów zapraszamy w dniu zawodów do Biura Akredytacji Mediów po odbiór opasek uprawniających do pracy na Stadionie Olimpijskim. Biuro Akredytacji Mediów zlokalizowane jest na Trybunie Zachodniej, poziom 0 ( w okolicy bram  4 i 5) i będzie pracowało od godziny 14.15 do godziny 16.15.