Zasady pracy mediów na Stadionie Olimpijskim (18 i 19 lipca 2019 r.)

Zasady pracy mediów na Stadionie Olimpijskim (18 i 19 lipca 2019 r.)

W czwartek (18 lipca o godzinie 16:00) oraz w piątek (19 lipca o godzinie 16:00) na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędą się zawody żużlowe – Puchar Ekstraligi Żużlowej 250cc oraz Turniej Młodzieżowy 250cc. Poniżej przedstawiamy ważne informacje dot. pracy mediów zainteresowanych obsługą tego wydarzenia.

Data i godzina zawodów:
18.07.2019 roku, godz. 16:00 / 19.07.2019 roku, godz. 16:00.
Miejsce zawodów:
Stadion Olimpijski we Wrocławiu.

AKREDYTACJE MEDIA i FOTO:
Dziennikarze i fotoreporterzy posiadający ważne akredytacje stałe na mecze Betard Sparty Wrocław w PGE Ekstralidze będą wpuszczani do stref przeznaczonych dla mediów na podstawie identyfikatorów obowiązujących na meczach PGE Ekstraligi oraz opasek, które należy pobrać z Biura Akredytacji Mediów.

Dziennikarze i fotoreporterzy nie posiadający ważnych akredytacji stałych na mecze Betard Sparty Wrocław w PGE Ekstralidze proszeni są o przesyłanie danych osobowych (imię i nazwisko, redakcja, pesel, w przypadku fotoreportera nr polisy ubezpieczenia) na adres mailowy a.skubis@wts.pl (termin upływa 18 lipca o godzinie 10:00).

Dziennikarze i fotoreporterzy będą mogli pracować w parku maszyn przed zawodami w godzinach 14:30 – 15:15 oraz po meczu zgodnie z decyzją sędziego.

Dla fotoreporterów będzie udostępniona platforma FOTO w strefie bramy maratońskiej oraz sektory D,E,V na trybunie zachodniej (wejście bramą 4). Wymiana fotoreporterów upoważniających do pracy na murawie będzie odbywała się w strefie bramy maratońskiej. Dodatkowe informacje dotyczące stref pracy dziennikarzy i fotoreporterów (wraz z obowiązującymi ciągami komunikacyjnymi podczas zawodów) przedstawiciele mediów uzyskają w Biurze Akredytacji Mediów.

BIURO AKREDYTACJI MEDIÓW:
Dziennikarzy i fotoreporterów zapraszamy w dniu zawodów do Biura Akredytacji Mediów po odbiór opasek uprawniających do pracy na Stadionie Olimpijskim. Biuro Akredytacji Mediów zlokalizowane jest na Trybunie Zachodniej, poziom 0 ( w okolicy bram 4 i 5) i będzie pracowało od godziny 14:15 do godziny 16:15.