Zapraszamy na mecz z GKM!

Już dziś żużlowcy Betardu Sparty Wrocław zainaugurują tegoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi na Stadionie Olimpijskim! Naszym rywalem będzie drużyna GKM Grudziądz.

Start do pierwszego biegu zaplanowany jest na godz. 17.00, ale zapraszamy wszystkich kibiców do wcześniejszego przybycia na Stadion! Już o 16.30 odbędzie się próba toru z udziałem dwóch zawodników z każdej drużyn, zaś o 16.45 odbędzie się prezentacja ekip. Będzie to pierwsza w tym sezonie okazja do dopingowania żużlowców Betardu Sparty!

Ceny biletów na to spotkanie przedstawiają się następująco:


Sektor 2 (ostatni wiraż) – wejście bramą B:
Bilet normalny 40 złotych
Bilet ulgowy 29 złotych (dzieci i młodzież ucząca się)
Sektor 3,4,5 (ostatni wiraż, prosta startowa) – wejście bramą C:
Bilet normalny 40 złotych
Bilet ulgowy 29 złotych (dzieci i młodzież ucząca się)
Sektor 7,8 (pierwszy wiraż) – wejście bramą F:
Bilet normalny 50 złotych
Bilet ulgowy 39 złotych (dzieci i młodzież ucząca się)
30 złotych (seniorzy)
30 złotych (seniorzy)
40 złotych (seniorzy)

 


PRZYSŁUGUJĄCE ZNIŻKI:
Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży uczącej się (ważna legitymacja) urodzonym w latach od 1991 roku do 2008 roku oraz osobom urodzonym w 1950 roku i wcześniej.
Dokument uprawniający do zniżki (legitymacja szkolna lub studencka, dowód osobisty) każdorazowo należy okazywać służbom ochrony przy wejściu na widownię Stadionu Olimpijskiego.
Dzieci w wieku przedszkolnym do lat 6 (urodzone w 2009 roku i później) mają w dniu 10 maja WSTĘP WOLNY na widownie tylko z osobą dorosłą bez prawa do zajmowania miejsca siedzącego. Opiekunowie winni trzymać dzieci na rękach lub kolanach.
Sprzedaż biletów prowadzona jest do dnia 10 maja do godz 12.00 lub do wyczerpania biletów poprzez portal internetowy www.kupbilet.pl oraz w dniu meczu tj. 10 maja od godz. 14.15 w kasie na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Liczba biletów jest ograniczona. Bramy zostaną otwarte na ok. 2 godziny przed meczem.

Dokładny regulamin sprzedaży biletów na dzisiejszy mecz znajduje się TUTAJ

Kibiców wybierających się na mecz zachęcamy do skorzystania z usług naszego nowego sponsora – firmy Vicar Taxi.