Zagramy w piłkę

SKSW “Spartanie” serdecznie zaprasza wszystkich do kibicowania podczas I edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej – SPARTANIE CUP, który odbędzie się już w najbliższą sobotę – 14 stycznia 2012 r. o godzinie 18.00 w hali XV LO przy ul.Wojrowickiej we Wrocławiu.

Oprócz sportowej rywalizacji środowisk skupionych wokół WTS Sparty Wrocław turniej ten będzie również okazją do spotkania się z zawodnikami i trenerami klubu. 

Wystawiliśmy do turnieju drużynę pod nazwą „WTS Betard SPARTA”. W skład naszego teamu wejdą m.in. Tomasz Jędrzejak, Patryki Malitowski i Kociemba, Piotr Baron oraz Tomasz Skrzypek.

Podczas turnieju będzie możliwość nabycia karnetów na sezon 2012.

Idziemy się przede wszystkim bardzo dobrze zabawić. Myślę, że taki turniej będzie świetną okazją do integracji z kibicami – mówi Piotr Baron, menedżer ds. sportowych. – Cieszymy się, że nasi kibice wychodzą z takimi incjatywami. Wypada tylko im przyklasnąć. Oby więcej takich okazji do wspólnej zabawy – dodaje Baron.

Bardzo chętnie wezmę udział w tym przedsięwzięciu. Zgadzam się z naszym menedżerem. To świetna okazja do zintegrowania całego wrocławskiego środowiska żużlowego i żal byłoby ją zmarnować. Mam nadzieję, że odbije się to pozytywnie w trakcie sezonu – przyznaje Tomasz Jędrzejak, kapitan Betard Sparty Wrocław.

Szczegółowe informacje na temat turnieju można znaleźć na stronie www.spartanie.org.