Zagłosuj na Maćka

4 grudnia w Estoril Casino w Portugalii odbędzie się Uroczysta Gala, na której ukoronowanii zostaną mistrzowie świata we wszystkich sportach motocyklowych.

Jest to tradycyjna impreza, która odbywa się na koniec sezonu. Podczas grudniowej gali mistrzowie świata otrzymują złote medale wywalczone w sezonie 2011.

W Gnieźnie na podium otrzymałem replikę medalu. Oryginalny medal dostanę 4 grudnia podczas gali. Najlepsze jest to, że na galę muszę wybrać się we fraku – mówi Maciek Janowski, Indywidualnych Mistrz Świata Juniorów.

Podczas uroczystości wręczane zostaną również nagrody w trzech kategoriach: Debiutant 2011, Kobieta 2011 oraz Osobowość 2011. Kto je otrzyma? O tym zdecydują głosy kibiców z całego świata.

W dwóch kategoriach znaleźli się przedstawiciele żużla. Wśród debiutantów jest Maciek Janowski, a wśród osobowości Greg Hancock.

Głosy można oddawać na oficjalnej stronie Międzynarodowej Federacji Motocyklowej (kliknij TUTAJ) do 11 listopada. Wśród głosujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.