Z Unią pojedziemy 10 lipca

Decyzją Ekstraligi Żużlowej mecz Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno przełożony z dnia 29 maja z powodu śmierci Krystiana Rempały odbędzie się w dniu 10 lipca. Tego dnia miał się odbyć mecz ROW Rybnik – Betard Sparta, który również zmienił swoją datę – nowy termin rozegrania tego spotkania to 7 lipca.

Bilety zakupione na mecz w Poznaniu w dniu 29 maja z Fogo Unią Leszno zachowują swoją ważność. Osoby, które w dniu 10 lipca nie będą mogły uczestniczyć w meczu mogą zwrócić zakupiony bilet do dnia 4 czerwca (sobota).

Bilety należy zwracać w miejscu zakupu tj. zwrot biletów zakupionych w systemie internetowym należy zgłosić podając nr transakcji oraz nr biletu na adres bilety@wts.pl – zwrotu dokonamy w ciągu kilku dni na konto, z którego dokonana została transakcja. Bilety zakupione w klubie należy zwrócić wraz z paragonem fiskalnym otrzymanym podczas zakupu biletu w WTS przy ul. Świdnickiej 18/20 do piątku w godz 10-17, w sobotę w godz 10-14 lub w PSŻ Poznań przy ul. Warmińskiej 1 do piątku w godz.14-18, w sobotę w godz. 10-18.