W sezonie 2022 nadal jedziemy z BusWifi

W sezonie 2022 nadal jedziemy z BusWifi

W sezonie 2022 kontynuujemy naszą współpracę z firmą BusWifi, która dostarcza rozrywkę, informację i treści reklamowe pasażerom komunikacji miejskiej w największych miastach w Polsce. To dzięki BusWifi wrocławscy kibice podczas podróży komunikacją miejską mają dostęp do najważniejszych wiadomości z życia klubu.

Cały czas podróżujemy ze Spartą!  Jesteśmy dumni z faktu, że współpracujemy z Drużynowym Mistrzem Polski 2021 i wiemy, że każdy w naszej spartańskiej rodzinie dołożył swoje dwa grosze do tego triumfu. – mówi Wojciech Kulesza, Członek Zarządu BusWiFi sp. z o.o. – Nie spoczywamy na laurach i nadal staramy się – za pomocą sieci naszych ekranów w miejskich autobusach – zainteresować żużlem jak największe rzesze mieszkańców. Dodatkowo w tym roku, na torowiska Wrocławia wyruszył tramwaj BusWiFi, oznakowany także logotypami WTS Sparty Wrocław. Periodycznie organizowane są konkursy, a ostatni związany był z jubileuszem 10-lecia startów Tai’a we Wrocławiu. Wkraczamy w decydującą fazę sezonu i trzymamy kciuki za drużynę! – dodaje.

BusWifi to dla nas bardzo ważny partner, który wspiera nas w codziennej komunikacji z kibicami. Dzięki tej współpracy wrocławianie mają ułatwiony dostęp do informacji związanych z klubem, a grono fanów Betard Sparty Wrocław stal rośnie – podsumowuje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

BusWiFi.TV to interaktywna telewizja dla pasażerów komunikacji miejskiej. Celem firmy jest zapewnienie pasażerom przyjemnej podróży i zawsze aktualnych informacji. BusWiFi zapewnia kompleksową obsługę począwszy od produkcji i montażu ekranów LCD w pojazdach komunikacji publicznej, przez przygotowywanie spotów, po nadzór nad sprawnym działaniem systemów oraz dbanie o najwyższą jakość prezentowanych materiałów. Telewizja, w połączeniu z zapewnianym przez firmę darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu dla pasażerów, to prawdziwy skok jakości usług świadczonych przez przewoźników transportu zbiorowego. Reklama multimedialna na nośnikach elektronicznych w autobusach to nieszablonowy sposób dotarcia z przekazem do dużej grupy odbiorców.

Więcej na stronie: www.buswifi.pl.