“U nas wygląda to inaczej”

Peter Ljung dość przeciętnie spisał w niedzielnym wyjazdowym meczu Betardu Sparty Wrocław przeciwko Unii Tarnów. Szwed zdobył 5 punktów z dwoma bonusami.

– To nie był dobry mecz w naszym wykonaniu – mówił po spotkaniu Peter. – Oprócz Taia wszyscy pojechaliśmy słabo, a Unia była bardzo mocna. Na ich torze są trudni do pokonania. Brakowało nam szybkości. Sam liczyłem na to, że nawierzchnia będzie odrobinę inna, bo zawsze dobrze mi się jeździło w Tarnowie. Tor był jednak na pewno dobrze przygotowany. Kombinowaliśmy z ustawieniami, ale nie znaleźliśmy właściwych przełożeń.

Porażka z Unią sprawia, że w najbliższym meczu na Stadionie Olimpijskim przeciwko Unibaxowi Toruń Spartanie muszą wywalczyć zwycięstwo, aby liczyć się w walce o utrzymanie Ekstraligi. Co myśli na ten temat Peter? – Podczas gdy mecze wyjazdowe nie idą nam najlepiej, u siebie jesteśmy inną drużyną. Potrafimy tam wygrywać, ale mecz z Toruniem na pewno nie będzie łatwy. Nie mamy komfortu, że możemy wygrać, ale nie musimy. Teraz liczy się tylko zwycięstwo. Mam nadzieję, że uda nam się wykorzystać znajomość naszego toru – zakończył Ljung.