Twardzi jak beton! Podejmij walkę z nami! Startujemy o godzinie 18.00!

Ceny biletów na to spotkanie pozostają bez zmian i przedstawiają się następująco:
Trybuna Główna (kolor czerwony): normalny – 60 zł; ulgowy – 30 zł
Sektory 22-23 (pierwszy łuk, kolor zielony): normalny – 50 zł; ulgowy – 25 zł 
Sektory 2,3,4,5 (kolor pomarańczowy): normalny – 40 zł; ulgowy – 20 zł 
Sektor 6: normalny – 20 zł
Sektory 7,8,9 (kolor fioletowy): normalny – 30 zł; ulgowy – 15 zł 
Sektory 16,17,18 (kolor granatowy): normalny – 40 zł; ulgowy – 20 zł

Bilety ulgowe przysługują uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych do lat 19, na podstawie ważnych legitymacji szkolnych ze zdjęciem oraz seniorom, którzy ukończyli 60 rok życia na podstawie dokumentu ze zdjęciem. Dzieci do ukończenia 7 roku życia mają wstęp wolny, bez prawa do zajmowania miejsca siedzącego.
 
Bilety rodzinne
Sektory 22-23 (pierwszy łuk, kolor zielony): rodzinny 2+1 – 90 zł; rodzinny 2+2 – 115 zł
Sektory 2,3,4,5 (kolor pomarańczowy): rodzinny 2+1 – 70 zł; rodzinny 2+2 – 90 zł
Sektory 16,17,18 (kolor granatowy): rodzinny 2+1 – 70 zł; rodzinny 2+2 – 90 zł
 

Rodzinny 2+1: dwie osoby dorosłe plus jedno dziecko w wieku od ukończonego siódmego roku życia do ukończenia 15 lat.
Rodzinny 2+2: dwie osoby dorosłe plus dwoje dzieci w wieku od ukończonego siódmego roku życia do ukończenia 15 lat.
 
Wspólnie z naszym partnerem Wrocławskim Parkiem Wodnym przygotowaliśmy dla naszych fanów atrakcyjną niespodziankę! Każdy kibic, który zakupi bilet wstępu na spotkanie Betard WTS Wrocław – Falubaz Zielona Góra otrzyma bon uprawniający do 20% rabatu na zakup wejściówki na baseny rekreacyjne we wrocławskim Aquaparku!

Kasy biletowe (od ul. Paderewskiego oraz naprzeciwko Trybuny Głównej) otwarte zostaną dwie godziny przed zawodami.

Parking dla kibiców zlokalizowany będzie na Polach Marsowych (wjazd bramą od ul. Mickiewicza). Parking czynny będzie od godz. 16.00.
 
Zachęcamy kibiców do zakupu programu zawodów na niedzielny mecz. Będzie w nim można przeczytać między innymi rozmowę z Danielem Jeleniewskim, kolejny odcinek z cyklu „Historia Sparty Wrocław” oraz zapoznać się z historią pojedynków wrocławsko-zielonogórskich. W programie przygotowaliśmy też szereg konkursów – dla najmłodszych drugą edycję konkursu plastycznego “Żużel oczami dziecka”, a dla nieco starszych konkurs polegający na wrzucaniu do urn przy wejściach na sektory kuponów spośród których na ostatnim meczu rozlosujemy nagrody.

Podobnie jak podczas ostatnich zawodów kilkadziesiąt programów zostanie oznaczonych pieczątką nagroda. Posiadacze tych programów po meczu będą mogli odebrać nagrody-niespodzianki. Tradycyjnie już podczas meczu będzie można wygrać wejściówki do Aquaparku.

Zapraszamy również na stoisko z gadżetami, na którym będzie można zakupić specjalne pamiątkowe kalendarze na rok 2010 ze zdjęciami i autografami zawodników drużyny Betard WTS Wrocław. Cena kalendarza to 50 zł. Pozostało jedynie 9 sztuk.