Trwa sprzedaż karnetów na sezon 2013!  

Od tygodnia trwa drugi etap przedsprzedaży karnetów uprawniających do wstępu na mecze Betardu Sparty Wrocław w sezonie 2013. Przypominamy, że tylko do 15 lutego można je nabyć ze zniżką 20%!

Karnety można zakupić zarówno stacjonarnie – w naszej nowej siedzibie przy ulicy Świdnickiej 18/20 (Ernst&Young House), jak i elektronicznie w oparciu o formularz zamówienia dostępny TUTAJ.

Preferencyjne ceny karnetów to udogodnienie w szczególności dla osób uprawnionych do zniżek szkolnych i zakupu biletów ulgowych. Do grupy tej zaliczani są m.in. dzieci i młodzież w wieku szkolnym, studenci, emeryci oraz seniorzy po ukończeniu 60. roku życia. Szczegółowe zasady dotyczące zakupu karnetu zawiera Regulamin sprzedaży.

Karnety można odebrać osobiście w siedzibie klubu po dniu 15 marca 2013 lub przed pierwszym meczem w punkcie Kasa Info na terenie Stadionu Olimpijskiego. Istnieje także możliwość skorzystania z dostawy do domu (również po 15 marca). Karnet obejmuje wszystkie mecze Rundy Zasadniczej rozgrywek Ekstraligi Żużlowej o Drużynowe Mistrzostwo Polski organizowane na Stadionie Olimpijskim w sezonie 2013 r.

Szczegółowy wykaz cen w poszczególnych okresach sprzedażowych znajdą państwo TUTAJ.