TOX® PRESSOTECHNIK kolejny rok z WTS

Światowy lider w dziedzinie napędów i technik łączenia materiałów – firma TOX® PRESSOTECHNIK – w sezonie 2017 po raz kolejny będzie Sponsorem Biegu podczas meczów Betard Sparty Wrocław. Podobnie jak w poprzednich latach, nasz Sponsor obejmie patronatem biegi numer 7.

– Firma TOX® PRESSOTECHNIK jest z nami od wielu lat – mówi Krystyna Kloc, Prezes Zarządu WTS Sparty Wrocław. – Bardzo się cieszę, że wśród naszych Sponsorów są przedsiębiorstwa z branży zaawansowanych technologii. Spółka Tox Pressotechnik to zdecydowany światowy lider – cenimy sobie współpracę z najlepszymi. W naszym Klubie również stawiamy na innowacje i wierzę, że taka współpraca pozytywnie napędza obie strony – dodaje.

– Motoryzacja i dbałość o najmniejsze szczegóły są wpisane w DNA naszej firmy – mówi Sławomir Hyżyk, Wiceprezes Zarządu TOX® PRESSOTECHNIK – Będąc częścią najlepszej żużlowej ligi świata, mamy możliwość z bliska przyglądać się pracy profesjonalistów i tym samym przenosić dobre praktyki i rozwiązania organizacyjne na działalność naszej firmy. Wspieranie wrocławskiego sportu żużlowego, w kolejnym już sezonie, potwierdza nasze zadowolenie z tej współpracy. Mamy nadzieję, że nowoczesny stadion przyniesie Kibicom, Zawodnikom i Klubowi wiele pozytywnych emocji i sukcesów – dodaje.

Spółka TOX® PRESSOTECHNIK została założona w 1978 r. przez Eugena Rappa. Dzisiaj jest to grupa spółek zatrudniająca ponad 1000 pracowników na całym świecie, pozostająca w rękach rodziny, będąca globalnym dostawcą pras i maszyn specjalnych do procesów tłoczenia, wykrawania i łączenia blach. Więcej o Sponsorze Betard Sparty Wrocław na stronie internetowej: www.tox-pl.com