„To ważne zwycięstwo”

Menedżer Betardu Sparty Piotr Baron oraz nasi zawodnicy Tomasz Jędrzejak i Troy Batchelor wzięli udział w pomeczowej konferencji prasowej, gdzie podzielili się swoimi wrażeniami na temat meczu z Marmą Rzeszów, który zakończył się wygraną naszego zespołu 48:41.

Piotr Baron: Rzeszowianie postawili nam dzisiaj duży opór i dlatego ten mecz był tak bardzo ciekawy. Dziękuję chłopakom za to, że pokazali charakter do walki i nie poddali się. Udało nam się wygrać za trzy punkty i dzisiaj to był dla nas najlepszy możliwy rezultat.

Troy Batchelor: Mecz był bardzo ciężki, ale w Ekstralidze nie ma łatwych spotkań. Bardzo cieszę się z tego, że wygraliśmy. Wszyscy prezentowaliśmy dzisiaj równy poziom i to nam umożliwiło zwycięstwo w tym meczu. Cieszymy się z tego i będziemy patrzeć z optymizmem na kolejne spotkanie. Nie uważam, żeby moja jazda w ostatnim biegu przeciwko Pedersenowi była niebezpieczna. Gdyby tak było, sędzia przerwałby wówczas wyścig.

Tomasz Jędrzejak: Dzisiejsze spotkanie było dla nas bardzo ważne. Poprzednie dwie porażki trochę nas rozbiły, ale na szczęście tym razem wygraliśmy i to za trzy punkty. Gratuluję chłopakom i cieszę się, że ja też przyczyniłem się do tego zwycięstwa.