Technika Klimatyzacyjna i Grzewcza dalej z WTS Spartą Wrocław

Technika Klimatyzacyjna i Grzewcza dalej z WTS Spartą Wrocław

Rok temu firma Technika Klimatyzacyjna i Grzewcza sp. z o. o. została Sponsorem  WTS Sparty Wrocław, a dziś przedłużyła umowę na kolejne dwanaście miesięcy. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie w dążeniu do sukcesów!

Technika Klimatyzacyjna i Grzewcza sp. z o. o. to firma z 20-letnią tradycją. Zajmuje się wykonawstwem i projektowaniem systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, instalacji sanitarnych i elektrycznych w takich obiektach, jak zakłady przemysłowe, banki, hotele, restauracje, supermarkety czy szpitale. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, przy ul. Kościerzyńskiej. Więcej informacji o TKG można znaleźć na stronie www.tkg-klimatyzacja.pl.

Przedłużenie współpracy z TKG to dowód na to, że idziemy w dobrym kierunku, a WTS Sparta Wrocław jest atrakcyjnym partnerem dla przedstawicieli świata biznesu, którzy chcą osiągnąć korzyści marketingowe – powiedział Prezes WTS, Andrzej Rusko.

Satysfakcji z podpisania nowej umowy z klubem nie kryje Marek Mazurkiewicz, prezes TKG. – Wśród naszych pracowników i klientów nie brakuje kibiców WTS Sparty. W trakcie minionego sezonu przekonaliśmy się, że jest ich naprawdę wielu. Fakt, że sponsorujemy wrocławski żużel jest przez nich bardzo dobrze odbierany. Wspieranie WTS Sparty jest dla nas istotne w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że pozostaniemy z Klubem na dłużej – stwierdził Prezes Marek Mazurkiewicz.