„Tanio skóry nie sprzedamy”

O godz 16.00 rozpocznie się spotkanie VIII rundy ENEA Ekstraligi, w którym Betard Sparta Wrocław zmierzy się na wyjeździe z Fogo Unią Leszno. Zobaczmy, co mówili przedstawiciele naszego klubu przed tym spotkaniem.

Piotr Baron: Każdy mecz wyjazdowy jest dla nas trudny, ale jedziemy do Leszna powalczyć i mogę zapewnić, że tanio skóry nie sprzedamy. Na pewno chcemy pozbierać bonusy – spisujemy się przyzwoicie na obcych torach i przy dobrej jeździe u siebie jesteśmy w stanie zdobyć kilka punktów za zwycięstwa w dwumeczu. Mogą one okazać sie decydujące dla naszej pozycji w tabeli na koniec sezonu. 
Tomasz Jędrzejak: Jedziemy do Leszna pojechać jak najlepiej i wierzę, że wreszcie pojadę dobry mecz na wyjeździe i spiszę się tak, jak ja sam i kibice tego ode mnie oczekują. Tai jest w niesamowitym gazie, Peter także jedzie bardzo dobrze, więc przy mojej optymalnej formie zapowiada się ciekawy mecz.
Zbigniew Suchecki: Jak na razie koledzy spisują sie nieźle na wyjazdach, ale do dobrego wyniku potrzeba jeszcze moich punktów. Mam nadzieję, że w końcu dodam do dorobku zespołu kilka cennych oczek.