Szczęśliwa trzynastka Savi-System i WTS Sparta

Szczęśliwa trzynastka Savi-System i WTS Sparta

WTS Sparta przedłużyła kolejną ważną umowę sponsorską. W gronie partnerów wrocławskiego klubu pozostaje firma Savi-System. To będzie trzynasty rok współpracy obu podmiotów.

Savi-System to jeden najwierniejszych sponsorów wrocławskiego klubu. Firma zaczęła wspierać WTS już 13 lat temu. W sezonie 2021 będzie sponsorem głównym klubu.

Czujemy się częścią spartańskiej rodziny. Przez te wszystkie lata przeżyliśmy mnóstwo emocji. Byliśmy z drużyną, gdy walczyła o mistrzostwo Polski i gdy broniła się przed spadkiem z ekstraligi. Sponsorowanie WTS daje nam mnóstwo satysfakcji – powiedział Jarosław Tomkiewicz, Prezes Savi-System.

Bardzo cenię sobie sponsorów, którzy są z nami niezależnie od wyników sportowych. To daje poczucie stabilizacji finansowej i organizacyjnej. Mam nadzieję, że 2021 rok przyniesie nam wiele powodów do radości – stwierdził z kolei Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Firma Savi-System Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, wykonawstwie oraz konserwacji systemów ochrony przeciwpożarowej a w szczególności: instalacji tryskaczowych, instalacji hydrantowych, oraz systemów sygnalizacji pożaru. Więcej na stronie sponsora: www.savi.pl