Sukcesy “Mality”

Znakomity weekend ma za sobą młodzieżowiec Betardu Sparty Wrocław, Patryk Malitowski. Nasz junior zwyciężył w dwa dni w dwóch turniejach – w sobotę zwyciężył w Rybniku w Młodzieżowym Turnieju Indywidualnym, zaś w niedzielę był najlepszy  na torze w Opolu podczas zawodów “Mistrz świata Jerzy Szczakiel zaprasza na Opolszczyznę”.

Malitowski w Rybniku zdobył komplet punktów i pewnie zajął miejsce na najwyższym stopniu podium. W turnieju uczestniczyli również inni nasi młodziezowcy – Patryk Dolny z dorobkiem 9 punktów zajął piąte miejsce, Mike Trzensiok uzbierał tyle samo oczek i był szósty, zaś Łukasz Bojarski zajął ósmą lokatę, uzyskując 8 punktów.

Patryk okazał się również bezkonkurencyjny w Opolu, gdzie również wygrał bez straty choćby jednego punktu. Drugie miejsce z 13 punktami zajął Łukasz Bojarski, zaś Mike Trzensiok uzyskał 7 punktów i był dziewiąty.

Wyniki turnieju w Rybniku:
1. Patryk Malitowski – 15 (3,3,3,3,3)
2. Marcin Nowak – 14 (3,3,3,2,3)
3. Kacper Woryna – 11 (1,3,2,2,3) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
4. Alex Zgardziński – 11 (2,u/w,3,3,3) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
5. Patryk Dolny – 9 (0,2,2,3,2)
6. Mike Trzensiok – 9 (3,u/w,2,2,2)
7. Kamil Wieczorek – 8 (3,d,3,0,2)
8. Łukasz Bojarski – 8 (2,3,1,1,1)
9. Oskar Polis – 8 (1,2,2,1,2)
10. Mateusz Borowicz – 6 (2,w,d,3,1)
11. Krystian Rempała – 6 (1,2,1,1,1)
12. Karol Machowski – 4 (2,2,t,0,0)
13. Kamil Rak – 3 (d,u/w,1,2,0)
14. Damian Dąbrowski – 0 (u/w,d,d,d,0)
15. Michał Piosicki – 0 (u/w,t,-,-,-)
16. Damian Dróżdż – 0 (u/w,-,-,-,-)

Biegi z udziałem Spartan:
2. Trzensiok, Bojarski, Rempała, Dąbrowski (u/w)
3. Malitowski, Borowicz, Polis, Dąbrowski
5. Woryna, Dolny, Wieczorek (d), Trzensiok (u/w)
7. Malitowski, Rempała, Zgardziński (u/w), Rak (u/w)
8. Bojarski, Machowski, Piosicki (t), Borowicz (w)
9. Malitowski, Woryna, Machowski (t), Dąbrowski (d)
10. Nowak, Trzensiok, Rak, Borowicz (d)
11. Zgardziński, Dolny, Bojarski
14. Malitowski, Nowak, Bojarski, Wieczorek
15. Zgardziński, Trzensiok, Polis, Machowski
16. Dolny, Rak, Dąbrowski (d)
17. Woryna, Polis, Bojarski, Rak
18. Nowak, Dolny, Rempała, Machowski
20. Malitowski, Trzensiok

Wyniki turnieju w Opolu:
1. Patryk Malitowski – 15 (3,3,3,3,3)
2. Łukasz Bojarski – 13 (3,2,2,3,3)
3. Kai Huckenbeck – 12 (1,3,3,3,2)
4. Rafał Malczewski – 12 (2,3,3,2,2)
5. Kacper Woryna – 11 (1,3,2,2,3)
6. Jakob Bukhave – 10 (3,2,2,2,1)
7. Damian Dąbrowski – 8 (2,1,3,1,1)
8. Daniel Kaczmarek – 8 (2,2,2,0,2)
9. Mike Trzensiok – 7 (0,2,1,3,1)
10. Mateusz Borowicz – 6 (3,w,1,2,0)
11. Kenni Nissen – 6 (1,w,1,1,3)
12. Steven Mauer – 3 (1,d,0,0,2)
13. Marcin Nowak – 3 (2,1,w,-,-)
14. Michał Kordas – 3 (0,1,1,1,0)

Biegi z udziałem Spartan:
1. Bojarski, Malczewski, Woryna, Trzensiok
3. Malitowski, Kaczmarek, Huckenbeck
5. Malitowski, Bojarski, Borowicz (w/u), Nissen (w/2min)
7. Huckenbeck, Trzensiok, Dąbrowski
9. Huckenbeck, Bojarski, Kordas, Nowak (w/su)
11. Malitowski, Bukhave, Trzensiok, Mauer
13. Bojarski, Bukhave, Dąbrowski, Kaczmarek
15. Trzensiok, Borowicz
16. Malitowski, Woryna, Kordas
17. Bojarski, Mauer
18. Malitowski, Malczewski, Dąbrowski
19. Nissen, Kaczmarek, Trzensiok, Kordas