Spartanie w ćwierćfinałach IMP

Adrian Gała i Tomasz Jędrzejak awansowali do półfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski! 
“Ogór” jako jeden z faworytów turnieju bez problemu awansował z 1/4 w Gdańsku zdobywając 12 punktów (3,2,3,2,2), a “Heniek” w Pile ładnie sobie poradził, kończąc zawody z dorobkiem 9 punktów (0,2,2,3,2). W Rawiczu tym razem nie powiodło się niestety Damianowi Drożdżowi.
Wyniki ćwierćfinału w Pile:
1. Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno) – 14 (2,3,3,3,3)
2. Piotr Świderski (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) – 12 (3,2,3,2,2)
3. Kamil Adamczewski (Orzeł Łódź) – 11 (3,3,0,2,3)
4. Zbigniew Suchecki (Łączyńscy Carbon Start Gniezno) – 11 (3,1,3,1,3)
5. Robert Kościecha (Polonia Bygdoszcz) – 9 (2,3,3,0,1)
6. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) – 9 (0,2,2,3,2)
7. Sebastian Ułamek (ŻKS ROW Rybnik) – 8+3 (1,1,1,3,2)
8. Tomasz Gapiński (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) – 8+2 (1,2,1,3,1)
——————————————————–
9. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 8+1 (1,2,1,1,3)
10. Patryk Dolny (Polonia Piła) – 7 (2,1,2,2,w)
11. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) – 7 (2,1,1,1,2)
12. Daniel Pytel (Speedway Wanda Instal Kraków) – 6 (0,3,0,2,1)
13. Maciej Fajfer (Polonia Piła) – 3 (3,-,-,-,-)
14. Kacper Gomólski (KS Toruń) – 3 (1,0,2,d,-)
15. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz) – 3 (0,w,2,1,d)
16. Adam Strzelec (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 0 (0,0,0,0,0)
17. Kacper Grzegorczyk (Polonia Piła) – 0 (0,d,0,w,0)
Biegi z udziałem Adriana Gały:
4. Suchecki, Nowak, Ułamek, Gała
5. Pytel, Gała, Dolny, Woźniak (u/w)
12. Pawlicki, Gała, Gapiński, Strzelec
14. Gała, Świderski, Zgardziński, Gomólski (d/4)
19. Adamczewski, Gała, Kościecha, Grzegorczyk
Wyniki ćwierćfinału w Gdańsku:
1. Krzysztof Buczkowski (GKM Grudziądz) – 13 (2,3,3,3,2)
2. Michał Szczepaniak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) – 12 (3,3,2,1,3)
3. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) – 12 (3,2,3,2,2)
4. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 12 (2,2,2,3,3)
5. Krzysztof Jabłoński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 11 (3,2,0,3,3)
6. Damian Adamczak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – 11 (1,3,3,2,2)
7. Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów) – 9 (1,1,3,3,1)
8. Mirosław Jabłoński (PGE Stal Rzeszów) – 8+3 (2,1,2,2,1)
———-
9. Artur Mroczka (Unia Tarnów) – 8+2 (0,3,1,1,3)
———-
10. Patryk Malitowski (KMŻ Motor Lublin) – 7 (3,2,0,1,1)
11. Kamil Pulczyński (KMŻ Motor Lublin) – 6 (2,0,1,1,2)
12. Oskar Fajfer (KS Toruń) – 5 (1,1,1,2,0)
13. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz) – 3 (0,0,2,0,1)
14. Kamil Brzozowski (Wybrzeże Gdańsk) – 2 (1,0,1,0,w)
15. Marcel Szymko (Wybrzeże Gdańsk) – 1 (0,1,0,0,w)
16. Oskar Ajtner-Gollob (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) – 0 (w,0,d,0,0)
17-18. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) – 0 (0)
17-18. Patryk Beśko (Wybrzeże Gdańsk) – 0 (0)
Biegi z udziałem Tomasza Jędrzejaka:
2. Jędrzejak, Buczkowski, Adamczak, Jędrzejewski
5. Mroczka, Jędrzejak, Fajfer, Brzozowski
10. Jędrzejak, Pieszczek, Pulczyński, Malitowski
15. Czaja, Jędrzejak, Szczepaniak, Szymko
20. K.Jabłoński, Jędrzejak, M.Jabłoński, Ajtner-Gollob
Wyniki ćwierćfinału w Rawiczu:
1. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) – 13 (3,3,2,3,3)
2. Robert Miśkowiak (Polonia Bydgoszcz) – 12 (3,3,3,2,1)
3. Mateusz Szczepaniak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) – 12 (3,3,2,1,3)
4. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) – 11 (2,2,3,1,3)
5. Rafał Okoniewski (GKM Grudziądz) – 11 (1,2,3,3,2)
6. Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 10 (3,2,3,t,2)
7. Damian Baliński (ŻKS ROW Rybnik) – 8 (0,3,w,2,3)
8. Adrian Gomólski (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – 8 (3,1,2,0,2)
—————————————–
9. Adrian Cyfer (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) – 7+3 (2,0,1,3,1)
—————————————–
10. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) – 7+2 (1,2,1,3,0)
11. Norbert Kościuch (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – 6 (1,1,2,2,w)
12. Mariusz Puszakowski (Orzeł Łódź) – 5 (2,0,0,2,1)
13. Mike Trzensiok (GKM Grudziądz) – 5 (1,0,1,1,2)
14. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 3 (0,1,0,1,1)
15. Michał Łopaczewski (Kolejarz Intermarche Rawicz) – 2 (u,1,1,0,0)
16. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) – 0 (w,-,-,-,-)
Biegi z udziałem Damiana Drożdża:
3. Protasiewicz, Musielak, Okoniewski, Dróżdż
7. Szczepaniak, Woryna, Dróżdż, Trzensiok
9. Miśkowiak, Zengota, Łopaczewski, Dróżdż
14. Cyfer, Puszakowski, Dróżdż
20. Baliński, Gomólski, Dróżdż, Kościuch (w/su)