Spartanie spotkali się z fanami

Żużlowcy WTS Sparty Wrocław spotkali się dzisiaj w Parku Handlowym Auchan Bielany z kibicami naszej drużyny. Możliwość porozmawiania i zrobienia sobie zdjęcia z zawodnikami naszego klubu była jedną z głównych atrakcji Miasteczka Rowerowego usytuowanego przy galerii handlowej.

Spartan reprezentowała silna załoga, w skład której wchodzili menedżer Piotr Baron oraz zawodnicy: Tomasz Jędrzejak, Zbigniew Suchecki, Nicolai Klindt, Patryk Malitowski, Patryk Dolny, Łukasz Bojarski oraz Mike Trzensiok. Liczni kibice, którzy odwiedzili nasz namiot, mogli zamienić kilka zdań z żużlowcami, zapytać ich o samopoczucie przed meczem ze Stalą Gorzów oraz poprosić o autograf i wspólną fotografię. Z tych ostatnich możliwości korzystali najchętniej zwłaszcza najmłodsi sympatycy naszego klubu.

Duże zainteresowanie wzbudziły również dwa oryginalne motocykle żużlowe, do których aż garnęły się odwiedzające Spartan dzieci. Kiedy Patryk Dolny odpalił jeden z nich, w powietrzu uniósł się charakterystyczny zapach metanolu, który będziemy mogli poczuć lepiej już przy okazji jutrzejszego starcia na Stadionie Olimpijskim. Fani Sparty mogli także zaopatrzyć się w klubowe pamiątki – największym powodzeniem cieszyły się czapeczki oraz figurki przedstawiające naszych żużlowców. Spotkanie zakończyło się powodzeniem – nasi zawodnicy bardzo cenili sobie możliwość osobistego nawiązania kontaktu z dopingującymi ich na meczach kibicami. WTS planuje w przyszłości organizować takie eventy jeszcze częściej.

Jutro natomiast zapraszamy wszystkich kibiców na Olimpijski na mecz Betardu Sparty Wrocław ze Stalą Gorzów Wlkp.! Prezentacja drużyn rozpocznie się o godz. 15.45, natomiast wyjazd do pierwszego biegu nastąpi o godz. 16.00.

Galeria zdjęć ze spotkania żużlowców Betardu Sparty z kibicami dostępna jest TUTAJ.