Spartanie po półfinale

Po bardzo udanym pierwszym meczu półfinałowym reprezentaci Betardu Sparty Wrocław w dobrych humorach zasiedli do konferencji prasowej, na której podzielili się swoimi wrażeniami z meczu. Oto, co mieli do powiedzenia po zwycięstwie 54:36 Piotr Baron i Damian Dróżdż.

Piotr Baron: Dziękuję drużynie z Tarnowa za dobre spotkanie. Podczas meczu było mega dużo pracy. Całe szczęście udało nam się objechać to spotkanie z korzystnym wynikiem dla nas. Dziękuję całej drużynie i po kolei każdemu z chłopaków. Każdy z nich poświęcił dużo czasu na przygotowanie się do tego spotkania. W Częstochowie byliśmy od trzech tygodni i to dało rezultaty.

Damian Dróżdż: Myślę, że nie było źle. Szkoda mi trochę tego mojego ostatniego wyścigu. Myślałem, że Maksym Drabik na trzecim okrążeniu wejdzie w krawężnik, a ja pojadę środkiem, jednak to on wjechał w tę ścieżkę. Ja pojechałem szerzej, ale Martin Vaculik to wykorzystał i mnie wyprzedził. Myślę, że jak na play-offy to dobry wynik. Z biegiem czasu będzie jeszcze lepiej.