Spartanie o meczu z Unibaxem

Zawodnicy Betardu Sparty Wrocław po meczu z Unibaxem Toruń podzielili się swoimi wrażeniami z inauguracji sezonu na pomeczowej konerencji prasowej. Nasz klub reprezentowali na niej menedżer drużyny Piotr Baron oraz zdobywcy największej ilości punktów – Troy Batchelor oraz Tai Woffinden.

Piotr Baron: Myślę, że pojechaliśmy fajny mecz. To było ciekawe widowisko, które należało się kibicom. Wszyscy spodziewali się, że zdobędziemy zdecydowanie mniej punktów, ale pokazaliśmy, że w naszej drużynie jest i potencjał, i charakter.

Troy Batchelor: Toruń był dzisiaj dla nas bardzo wymagającym rywalem – mają wielu szybkich zawodników i z pewnością niewielu spodziewało się, że różnica między zespołami będzie wynosić tylko 10 punktów. Jak jednak powiedział trener, mamy w Sparcie dobrą atmosferę, lubimy walczyć, a to może dać nam w przyszłości wiele punktów.

Tai Woffinden: Mecz zaczął się dla mnie bardzo dobrze. Potem zmieniłem trochę ustawienia, ale szybko wróciłem do tych wcześniejszych i ostatni wyścig w moim wykonaniu znowu był bardzo dobry. Dzisiejsze spotkanie to dobry prognostyk dla naszej drużyny na przyszłość – nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek poza nami samymi liczył na taki wynik, jaki udało nam się osiągnąć w Toruniu. Tor był bardzo dobrze przygotowany, walczyliśmy fair. Sam zdobyłem 10 punktów, więc też mogę być zadowolony ze swojego występu. Chciałem podziękować za ten mecz naszemu sponsorowi, firmie Betard.