Spartanie na Bielanach!

W sobotę w Parku Handlowym Auchan Bielany na fanów naszej drużyny czeka nie lada gratka – będą mogli się spotkać z zawodnikami klubu żużlowego WTS Sparta Wrocław!

W sobotę, 8 czerwca galerię na Bielanach odwiedzą zawodnicy – nierozerwalnie związanego z miastem – klubu WTS Sparta Wrocław, wprowadzając iście żużlową atmosferę.

Gośćmi Miasteczka Rowerowego obecnego od czwartku na niedzieli, które stanie na parkingu Parku Handlowego Auchan Bielany, będą między innymi kapitan drużyny Tomasz Jędrzejak, Zbigniew Suchecki, Nicolai Klindt oraz juniorzy naszej walecznej drużyny Betard Sparta Wrocław Patryk Dolny, Patryk Malitowski oraz Łukasz Bojarski. Nad drużyną czuwał będzie jak zawsze menadżer Piotr Baron. Ostatni mecz na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu z drużyną z Częstochowy zakończył się fantastycznym wynikiem 58:32. Nasi żużlowcy będą chcieli ponownie pokazać się z tak dobrej strony na najbliższym meczu, w niedzielę 9 czerwca o godz 15.45. Jak się przygotowują do niedzielnego pojedynku ze Stalą Gorzów? Przyjdź i zapytaj ich osobiście!!!

Podczas spotkania wielokrotni zdobywcy medali Drużynowych Mistrzostw Polski, członkowie klubu z ponad 60-letnią historią, opowiedzą o swojej pasji, będą rozdawać autografy, a także zaprezentują swoje profesjonalne stroje – kevlary.

Będzie to również okazja, by „przymierzyć” się do żużlowego motocykla i choć na chwilę poczuć się jak zawodnik WTS Sparta Wrocław. W trakcie spotkania z zawodowcami będzie również można zakupić klubowe pamiątki, w tym czapeczki klubowe, które noszą nasi dzielni żużlowcy.

Fani żużla spotkają się z zawodnikami klubu WTS Sparta Wrocław w sobotę, 8 czerwca w godzinach 12.00-15.00.

Zapraszamy!