“Słowa uznania dla drużyny”

Po okazałym zwycięstwie nad Fogo Unią Leszno reprezentanci Betard Sparty pojawili się na pomeczowej konferencji prasowej w doskonałych humorach. Oto, co do powiedzenia po wygranej 58:32 nad mistrzami Polski mieli menedżer Piotr Baron oraz (tradycyjnie już) najskuteczniejszy żużlowiec meczu Tai Woffinden.

Piotr Baron: Chciałbym podziękować drużynie z Leszna za piękny mecz. Dzisiaj pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną. Wszyscy świetnie dzisiaj zapunktowali, każdy dołożył swoją cegiełkę do tej wygranej. Chłopakom należą się słowa uznania, bo zrobiliśmy kawał dobrej robot. Przez ostatni tydzień bardzo mocno pracowaliśmy i jak widać, dało to pozytywny efekt w postaci wysokiego zwycieśtwa.

Tai Woffinden: To był ciekawy i dobry mecz w naszym wykonaniu. Udowodniliśmy, że jesteśmy w stanie wysoko zwyciężać, a ta wygrana nad mistrzem Polski została osiągnięta w imponującym stylu. Powinniśmy teraz popracować nad stabilnością punktową i podobnym przygotowaniem toru do kolejnych zawodów. Ja osobiście dobrze się tutaj odnajduję i lubię tutaj jeździć. Czuję, że znalazłem ustawienia sprzętowe pasujące do panujących na tym torze warunków. Byłem dzisiaj blisko kompletu, ale w ostatnim swoim wyścigu, startując z czwartego pola, miałem daleką drogę do pierwszego łuku i dlatego nie udało mi się wygrać.