Siedem punktów i siódme miejsce w siódmej rundzie

Punkty dla wrocławian zdobywali – Patryk Kociemba cztery, Patryk Malitowski dwa oraz Michał Rowiński jedno “oczko”. Tym samym Betard WTS zakończył już rywalizację w tegorocznych rozgrywkach Ligi Juniorów. Ostatni turniej odbędzie się 28 lipca w Gorzowie Wielkopolskim, ale w nim wrocławianie udziału już nie wezmą (tak wynika to z terminarza).

Końcowa klasyfikacja:

1. Polonia Bydgoszcz 22
Damian Adamczak 3 (2,1,u/ns,ns)
Szymon Woźniak 10 (3,2,3,2)
Mikołaj Curyło 9 (3,2,3,1)

2. Caelum Stal Gorzów Wlkp. 21
Przemysław Pawlicki 9 (3,3,1,2)
Bartosz Zmarzlik 5 (1,2,2,0)
Paweł Zmarzlik 7 (2,2,t,3)
Paweł Parys 0 (0)

3. Tauron Azoty Tarnów 20
Szymon Kiełbasa 11 (2,3,3,3)
Jakub Jamróg 5 (0,2,t,3)
Łukasz Lesiak 4 (0,2,2,w)

4. Falubaz Zielona Góra 19
Patryk Dudek 11 (3,2,3,3)
Łukasz Sówka 5 (0,1,3,1,)
Kacper Rogowski 3 (3,0,0,0)

5. Unibax Toruń 19
Emil Pulczyński 10 (2,2,3,3)
Mateusz Lampkowski 8 (1,3,3,1)
Bartosz Pietrykowski 1 (1,0,w,0)

6. Włókniarz Częstochowa 16
Borys Miturski 4 (1,w,2,1)
Artur Czaja 5 (u,2,1,2)
Marcin Bubel 7 (1,3,2,1)

7. Betard WTS Wrocław 7
Patryk Malitowski 2 (d,1,1,0)
Michał Rowiński 1 (1,0,0,u,)
Patryk Kociemba 4 (w,1,1,2)

Bieg po biegu:
1. PAWLICKI, Kiełbasa, B.Zmarzlik, Jamróg
2. DUDEK, Pulczyński, Lampkowski, Sówka
3. WOŹNIAK, Adamczak, Rowiński, Malitowski (d4)
4. PAWLICKI, P.Zmarzlik, Miturski, Czaja (u4)
5. KIEŁBASA, Pulczyński, Pietrykowski, Lesiak
6. ROGOWSKI, Dudek, Malitowski, Kociemba (w)
7. CURYŁO, Woźniak, Bubel, Miturski (w/2min)
8. LAMPKOWSKI, P.Zmarzlik, Pawlicki, Pietrykowski
9. KIEŁBASA, Lesiak, Sówka, Rogowski
10. BUBEL, Czaja, Kociemba, Rowiński
11. WOŹNIAK, B.Zmarzlik, Adamczak, Parys (P.Zmarzlik – t)
12. KIEŁBASA, Jamróg, Malitowski, Rowiński
13. LAMPKOWSKI, Curyło, Adamczak (u/ns), Pietrykowski (w)
14. SÓWKA, Bubel, Czaja, Rogowski
15. P.ZMARZLIK, B.Zmarzlik, Kociemba, Rowiński (u)
16. CURYŁO, Lesiak, Jamróg (t),Adamczak (ns)
17. PULCZYŃSKI, Miturski, Bubel, Pietrykowski
18. DUDEK, Pawlicki, Sówka, B.Zmarzlik
19. JAMRÓG, Czaja, Miturski, Lesiak (w)
20. PULCZYŃSKI, Kociemba, Lampkowski, Malitowski
21. DUDEK, Woźniak, Curyło, Rogowski

wyniki za: SportoweFakty.pl