“Seba” ścigał się na Ukrainie

W niedzielne popołudnie, na Ukrainie odbył się turniej o Puchar Czerwonogradu, połączony z Memoriałem Igora Marko.

W zawodach z powodzeniem wystartował Sebastian Ułamek, który zajął trzecie miejsce na podium. 

Turniej zdecydowanie był zdominowany przez Polaków. Na szesnastu uczestników, aż dziewięciu przyjechało z naszego kraju. 

Wyniki:
1. Tomasz Gapiński (Polska) – 10+2+3 (3,1,1,2,3)
2. Kjastas Puodzuks (Łotwa) – 11+3+2 (2,2,3,1,3)
3. Sebastian Ułamek (Polska)- 11+3+1 (2,3,1,2,3)
4. Robert Miśkowiak (Polska) – 10+2+0 (2,3,0,3,2)
5. Andrzej Lebedevs (Łotwa) – 11+1 (0,3,3,3,2)
6. Andrej Karpov, Ukraina – 10+1 (3,2,1,3,1)
7. Adam Skórnicki (Polska) – 9+0 (3,0,2,1,3)
8. Dawid Stachyra (Polska) – 9+d (w,3,3,1,2)
9. Paweł Miesiac (Polska) – 9 (1,2,3,2,1)
10. Renat Gafurov (Rosja) – 7 (w,d,2,3,2)
11. Maciej Kuciapa (Polska) – 7 (3,1,1,1,1)
12. Tomasz Chrzanowski (Polska) – 5 (2,0,0,2,1)
13. Krzysztof Jabłoński (Polska) – 5 (1,2,2,w,0)
14. Kiril Cukanow (Ukraina) – 3 (0,1,2,d,d)
15. Stanislav Melnichuk (Ukraina) – 2 (1,1,0,0,d)
16. Andrej Kobrin (Ukraina) – 0 (0,0,0,0,0)

Wyścig po wyścigu: 
1: Karpov, Miśkowiak, Stachyra (w), Gafurov (w)
2: Skórnicki, Chrzanowski, Jablonski, Kobrin
3: Kuciapa, Puodzuks, Miesiac, Lebedevs
4: Gapiński, Ułamek, Melnichuk, Cukanow
5: Ułamek, Karpov, Kuciapa, Chrzanowski
6: Lebedevs, Jabłoński, Cukanow, Gafurov (d)
7: Stachyra, Puodzuks, Gapiński, Skórnicki
8: Miśkowiak, Miesiac, Melnichuk, Kobrin
9: Puodzuks, Jabłoński, Karpov, Melnichuk
10: Miesiac, Gafurov, Gapiński, Chrzanowski
11: Stachyra, Cukanow, Kuciapa, Kobrin
12: Lebedevs, Skórnicki, Ułamek, Miśkowiak
13: Karpov, Miesiac, Skórnicki, Cukanow (d)
14: Gafurov, Ułamek, Puodzuks, Kobrin
15: Lebedevs, Chrzanowski, Stachyra, Melnichuk
16: Miśkowiak, Gapiński, Kuciapa, Jabłoński (u)
17: Gapiński, Lebedevs, Karpov, Kobrin
18: Skórnicki, Gafurov, Kuciapa, Melnichuk (d)
19: Ułamek, Stachyra, Miesiac, Jabłoński
20: Puodzuks, Miskowiak, Chrzanowski, Cukanow (d)
I Półfinał:21: Puodzuks, Gapiński, Lebedevs, Skórnicki
II Półfinał:22: Ułamek, Miśkowiak, Karpov, Stachyra (d)
Finał:23: Gapiński, Puodzuks, Ułamek, Miskowiak

 

AGNIESZKA RATOWSKA-GNIADEK