Są już bilety na mecz z Falubazem!

Ruszyła przedsprzedaż biletów na kolejny mecz Betardu Sparty! Zapraszamy na www.kupbilet.pl, gdzie możecie już nabyć bilety na mecz BETARD SPARTA WROCŁAW – SPAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA! Spotkanie odbędzie się na Stadionie Olimpijskim 17 maja (niedziela) godz. 16:45!

W związku z remontem Stadionu Głównego w kompleksie Stadionu Olimpijskiego w sezonie 2015 obowiązują następujące zasady:

1. Organizator udostępnia kibicom miejsca siedzące wyłącznie po stronie Trybuny Wschodniej (od strony wieży zegarowej).
2. Dostępna ilość miejsc siedzących jest ograniczona i w sezonie 2015 wynosi 3739.
3. Organizator informuje, że w sezonie 2015 obowiązuje go całkowity zakaz przyjmowania na stadionie grup zorganizowanych oraz kibiców indywidualnych drużyny gości. 
4. Widownia dostępna dla kibiców:
a) sektor 2 (ostatni wiraż)
b) sektor 3,4,5 (ostatni wiraż i prosta)
c) sektor 7, 8 (pierwszy wiraż, prosta startowa) 
5. Start/meta znajduje się na wysokości wieży zegarowej.
6. Rodzaje i ceny biletów w sprzedaży internetowej na mecz BETARD Sparta Wrocław – SPAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA, który odbędzie się w dniu 17 maja (niedziela) o godz. 16.45:
Sektor 2 (ostatni wiraż):
Bilet normalny 40 złotych
Bilet ulgowy 29 złotych (dzieci i młodzież ucząca się)
30 złotych (seniorzy)
Sektor 3,4,5 (ostatni wiraż, prosta startowa):
Bilet normalny 40 złotych
Bilet ulgowy 29 złotych (dzieci i młodzież ucząca się)
30 złotych (seniorzy)

Sektor 7,8 (pierwszy wiraż):
Bilet normalny 50 złotych
Bilet ulgowy 39 złotych (dzieci i młodzież ucząca się)
40 złotych (seniorzy)
PRZYSŁUGUJĄCE ZNIŻKI:
Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży uczącej się (ważna legitymacja) urodzonym w latach od 1991 roku do 2008 roku oraz osobom urodzonym w 1950 roku i wcześniej.
Dokument uprawniający do zniżki (legitymacja szkolna lub studencka, dowód osobisty) każdorazowo należy okazywać służbom ochrony przy wejściu na widownię Stadionu Olimpijskiego.
Dzieci w wieku przedszkolnym do lat 6 (urodzone w 2009 roku i później) mają w dniu 17 maja WSTĘP WOLNY na widownie tylko z osobą dorosłą bez prawa do zajmowania miejsca siedzącego. Opiekunowie winni trzymać dzieci na rękach lub kolanach.
7. Sprzedaż biletów prowadzona jest do dnia 17 maja do godz 12.00 lub do wyczerpania biletów poprzez portal internetowy www.kupbilet.pl oraz w dniu meczu tj. 17 maja w godz 14.30 – 17.00 w kasie na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Liczba biletów jest ograniczona.
W przypadku sprzedaży wszystkich biletów poprzez system internetowy www.kupbilet.pl nie będzie prowadzona sprzedaż stacjonarna biletów w dniu meczu na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.
Uwaga!
Sprzedaż internetowa biletów prowadzona jest na widownie, która nie jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich zainteresowane wejściem na Stadion Olimpijski winny kontaktować się z p.Bartłomiejem Skrzyńskim pod nr tel 71/ 7778699.
8. Kupujący bilet może dokonać zakupu maksymalnie 4 biletów. Kupujący winien podać pełne dane wszystkich osób dla których kupuje bilet (każdy bilet drukowany jest oddzielnie). Zalecamy druk na drukarce laserowej czarno-białej.
9. Bilet zakupiony w systemie internetowym nie podlega zwrotowi – prosimy o przemyślane zakupy. Wszelkie reklamacje związane z zakupem biletów w systemie internetowym winny być kierowane za pośrednictwem www.kupbilet.pl.
10. Każdy posiadacz biletu zobowiązany jest bezwarunkowo poddać się weryfikacji przy wejściu na widownie stadionu pod względem zgodności danych zawartych na bilecie z dowodem tożsamości zawierającym zdjęcie, adres zamieszkania oraz numer pesel. 
11. Na stadion nie zostaną wpuszczone osoby: 
a) nie posiadające dowodu tożsamości i/lub 
b) gdy dane na bilecie nie będą zgodne z dowodem tożsamości osoby okazującej bilet.
12. Na widowni Stadionu Głównego nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż gastronomii. 
Gastronomia będzie funkcjonować w strefie kibica znajdującej się na zewnątrz Stadionu Głównego. Kibice mają prawo wnosić na widownię Stadionu Głównego napoje chłodzące w jednorazowych opakowaniach plastikowych zakupione w strefie kibica. Obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia napojów w opakowaniach szklanych oraz plastikowych. 
13. Prosimy o zapoznanie się z obowiązującym na stadionie regulaminem i jego przestrzeganie oraz stosowania się do poleceń służb porządkowych i ochrony.