Ruszamy ze sprzedażą biletów na mecz z ZooLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz na Stadionie Olimpijskim!

Ruszamy ze sprzedażą biletów na mecz z ZooLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz na Stadionie Olimpijskim!

Ceny biletów pozostają na niezmienionym poziomie. Od poniedziałku trwa przedsprzedaż dla osób z grupy Najwierniejsi 2020, którzy nie nabyli karnetu na sezon 2021. W poniedziałek o godzinie 15:00 ruszy otwarta sprzedaż biletów na zawody Betard Sparta Wrocław – ZooLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz.

Bilety można zakupić wyłącznie przez stronę bilety.wts.pl.

 

Ważne informacje!

Z uwagi na reżim sanitarny prosimy Państwa o utrzymywanie dystansu społecznego od osób niezamieszkujących z Państwem (wymagany dystans to zostawienie trzech wolnych krzesełek od postronnych osób). W związku z tym na najbliższym meczu NIE obowiązuje numeracja miejsc na stadionie.

  • Osoby posiadające karnet lub bilet na sektory V1 i V2 zajmują dowolne miejsca na sektorach V1 i V2 z zachowaniem wymaganego dystansu społecznego od innych kibiców.
  • Osoby posiadające karnet lub bilet na sektor V3 zajmują dowolne miejsca na sektorze V3 z zachowaniem wymaganego dystansu społecznego od innych kibiców.
  • Osoby posiadające karnet lub bilet na sektory od A do E zajmują dowolne miejsca na sektorach od A do E z zachowaniem wymaganego dystansu społecznego od innych kibiców.
  • Osoby posiadające karnet lub bilet na sektor F zajmują dowolne miejsca na sektorze F z zachowaniem wymaganego dystansu społecznego od innych kibiców.
  • Osoby posiadające karnet lub bilet na sektory od G do J zajmują dowolne miejsca na sektorach od G do J z zachowaniem wymaganego dystansu społecznego od innych kibiców.
  • Osoby posiadające karnet lub bilet na sektory od L do T zajmują dowolne miejsca na sektorach od L do T z zachowaniem wymaganego dystansu społecznego od innych kibiców.
  • Osoby posiadające karnet lub bilet na sektor U lub K podczas zawodów przebywają na sektorach U lub K z zachowaniem wymaganego dystansu społecznego od innych kibiców.