Rusza przedsprzedaż karnetów na mecze Betard Sparty

Rusza przedsprzedaż karnetów na mecze Betard Sparty

Dziś o 14:00 rusza pierwszy etap sprzedaży karnetów na mecze Betard Sparty Wrocław w sezonie 2023. Jako pierwsi szansę nabycia całosezonowych wejściówek otrzymają kibice, którzy posiadali karnety na poprzedni sezon. Pozostali kibice będą mogli zdobyć karnety od czwartku 8 grudnia. Otwarta sprzedaż również rozpocznie się o 14:00.

Zależało nam na tym aby każdy chętny kibic, który chce nas odwiedzać i wspierać Betard Spartę Wrocław znalazł miejsce na Stadionie Olimpijskim dla siebie i aby cena karnetu nie stanowiła dla niego przeszkody. Z tego względu duża część cen, pomimo rosnących kosztów (choćby organizacji imprezy) została utrzymana. Tak jest w przypadku najtańszych miejsc na trybunie wschodniej. Tu ceny się nie zmieniły w porównaniu do lat ubiegłych. Normalny karnet na 7 spotkań rundy zasadniczej PGE Ekstraligi można już nabyć za 210 zł. Zachowaliśmy też cały system zniżek. Na przykład karnet „JUNIOR” przeznaczony dla dzieci i młodzieży do 15 roku życia można kupić już za 60 zł, a karnet „ULGOWY” przeznaczony dla młodzieży w wieku 16-24 lata i seniorów można nabyć od 150 zł – mówi Adrian Skubis, doradca zarządu ds. komunikacji w WTS.

W przypadku najbardziej pożądanych miejsc na Stadionie Olimpijskim – myślę o Trybunie Zachodniej – dokonaliśmy modyfikacji cennika, jednak tu też zrobiliśmy wszystko, by każdy chętny znalazł opcję odpowiadającą jego możliwościom. Ceny na zachodzie naszego stadionu wzrosły od około 6 do 20 procent w porównaniu z cennikiem z 2022 roku. Najdroższe pozostają karnety, które gwarantują miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie startu, czyli na sektorach V1 i V2 – dodaje Skubis.

Karnety jak zawsze dostępne będą na stronie bilety.wts.pl. Ponadto, w wyznaczonych terminach otwarte będą kasy na Stadionie Olimpijskim. Pierwszy taki termin, wyłącznie dla osób przedłużających ważność karnetu, już jutro 7 grudnia od 14:00 do 18:00.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w Karnet?

  • pierwszeństwo w przedłużeniu karnetu na 2024 rok
  • wybór swojego ulubionego miejsca na trybunach
  • oszczędności – jeden mecz sezonu zasadniczego oglądasz za darmo
  • pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze play-off
  • pierwszeństwo w zakupie biletów na Speedway World Cup, czyli Żużlowy Mundial na Stadionie Olimpijskim

Cennik karnetów 2023:

cennik karnety sparta ceny wts